Skocz do zawartości

2006r. 730d nie mogę ruszyć do przodu ani do tyłu


akdisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podczas stania na światłach zapaliło się żółte kółko(z zębatkami) i wykrzyknikiem , nie mogłem ruszyć na d tak jakby cały czas wrzucony był luz(obroty idą w górę a auto stoi w miejscu) zapalałem i gasiłem auto wtedy mogłem ruszyć lecz auto wchodziło na duże obroty i ledwo co się rozpędzało , tak jakbym jechał na pół sprzęgle , teraz auto nie chce ruszyć na r ani na d tylko wchodzi na obroty(tak jakby był cały czas luz) , pół roku temu regenerowałem sprzęgło hydrokinetyczne wymieniałem olej , miskę itp. ponieważ całym autem trzepało podczas ruszania przy 2tys. obrotów , po naprawie skrzynia chodziła ok , lecz spalanie wzrosło o 2 litry (nie wiem dlaczego) Co może być przyczyną że autem nie da się ruszyć do przodu ani do tyłu ? 2 dni temu odłączyłem wzmacniacz logic 7 i wysłałem go do naprawy nie działa mi radio i inne funkcje w idrive ale raczej to niemożliwe żeby to miało jakikolwiek wpływ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że regenerowałeś to sprzęgło, nowe kosztuje w granicach 2 tys. Diesle montowane w e65 maja zbyt duzy moment i regeneracja sie nie oplaca, bo zazwyczaj te sprzegla potem juz nie wytrzymaja za dlugo. Obstawiam wlasnie na uszkodzone sprzeglo hydrokinetyczne. Co do wzmacniacza L7 i przerwanego obiegu swiatlowodu, nie ma to wplywu na dzialanie takich podzespolow jak silnik skrzynia itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.