Skocz do zawartości

problem z odpaleniem 325i


mariuszxd12

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem z odpaleniem wczoraj pojechałem na stację zatankować i po zatankowaniu chciałem odpalić raz,dwa,trzy itd i nic dodam że rozrusznik kręcił i po pewnym czasie odpalił ale nie wiem czemu się tak stało może ktoś wie co to może być .Proszę o pomoc co zrobić i gdzie szukać ewentualnej przyczyny pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie jechałeś już na oparach? :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mariuszxd12 witaj !

Pytasz :

czy ktoś wie jak to naprawić ?

Dałeś opis usterki

po zatankowaniu chciałem odpalić raz,dwa,trzy itd i nic dodam że rozrusznik kręcił i po pewnym czasie odpalił

Trzeba przyznać że za szczodry w opisie to nie jesteś!

Już Ci kolega napisał

EWS

Ale Ty nic nie odpowiedziałeś.

Wygląda na to że nie kumasz i wiesz tylko gdzie paliwo lać ale nie każdy musi się na wszystkim znać od tego są specjaliści i do nich sie musisz udać.

Ale bez kompa sie nie z obejdzie tylko niech to będzie typowy program do BMW a nie jakiś uniwersalny i poproś o wydruki .

Wklej to tu, ktoś Ci coś podpowie.

Pierwszy problem Ci sie ujawnił pod koniec Sierpnia czyli Bmka daje Ci czas na podjęcie działań idą ochłodzenia to jeszcze może być gorzej.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego Faliszewice no nie znam się na wszystkim i dla tego piszę tu na forum do was dzięki za odpowiedzi.Dzwoniłem do specjalisty od elektroniki i poradził mi sprawdzić drugi kluczyk tylko że ja mam jeden z pilotem ale sprawdzę ten" szary" jak znowu mi nie odpali i zobaczymy w tedy,jak będzie lipa to zrobię tak jak mi poradziłeś kolego pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.