Skocz do zawartości

Uwaga na to auto! 545i Poznań WBANB31090B080819


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem ostrzec przed zakupem auta z ogłoszenia:

 

http://otomoto.pl/bmw-545-C30227025.html

 

Jest to e60 545i WIN: WBANB31090B080819 (B080819)

 

Sprzedający ukrywa znane mu uszkadzania m.i. silnika (część ujawnia dopiero przed wjechaniem na serwis).

 

Całe malowane, po czołowym (naprawa przeprowadzona chyba w stodole), prawy bok wymienione drzwi przód/tył, m-pakiet jest przykręcony na wkręty do karoserii, zmienione same zderzaki - nadkola i inne elementy nie pasują do nich, brak wlotów itd. dziury załatane plastikiem i złapane wkrętami (pomalowanymi pędzelkiem), zabudowa dolna po prostu wisi wsunięta w zderzak.

 

Progi trzymają się gównie na kit! który widać po otwarciu drzwi, wypadają już z nich wkręty.

 

Silnik ma liczne wycieki i błędy, skrzynia również.

 

Straciłem sporo na dojazd i sprawdzenie auta, więc ostrzegam innych.

 

Pozdrawiam!

otomoto.pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego pojechałeś na oględziny do ASO, należało wstępnie samemu obejrzeć auto i jeśli wydaję się w porządku, następnie sprawdzić w ASO. Sam ostatnio umówiłem się z gościem pod Fusem, ale po sprawdzeniu lakieru miernikiem za 200 zł z allegro podziękowałem.

Swoją drogą, nie wiem na co liczą sprzedający świadomie jadący swoją "igiełką" na przegląd przedsprzedażowy do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nic o ASO :8) ale na podstawowy serwis też trzeba było się umówić wcześniej (skoro miało być auto nie wymagające wkładu w stanie idealnym, a m-pakiet miał być profesjonalnie zamontowany o co pytałem w pierwszej kolejności) podobnie z diagnostą od kompa.

Gównie chodziło o czas i dojazd.

 

Książka serwisowa jest, nie wiem czy wiarygodna, na pewno sprzedający w DE też o niej pisał (nie był to pierwszy właściciel), później był jeszcze jeden właściciel i następnie nasz obecny sprzedający (swoją drogą w ogłoszeniu jest napisane "1 właściciel").

 

Taka ciekawostka: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0UdEFcA-aWIJ:suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-545i-m-packet-bremen/180821975.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.