Skocz do zawartości

czujnik abs


mario1200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zdecydowalem sie napisac bo nie wiem juz co robic posiadam e39 99 rok 2.0l w benzynie ,jakis czas temu zapalila mi sie kontrolka abs ,przestal dzialac predkosciomierz licznik kilomertow itd,zdazylo mi sie juz to wczesniej wiec wiedzialem ze chodzi o czujnik abs w lewym kole kupilem na allegro zalozylem i niestety predkosciomierz dzialal licznik kilometrow tez ale ale abs dalej sie swiecil a jak juz czasami zgasl to znowy pedal chamulca szalal tzn abs zalaczal sie podczas kazdego chamowania ,kupilem wiec inny czujnik tym razem urzywany ale oryginalny i niestety dalej dzieje sie to samo, tzn wszystko dziala oprocz abs nie mam pomyslu co tertaz robic moze jechac do mechanika wykasowac bledy?? jak myslicie? tylko do srody mam przeglad wiec musze sie streszczac

 

 

Oprócz ortografii staraj się w pierwszej kolejności poszukać zbieżnych tematów bo było o tym wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.