Skocz do zawartości

bmw e 60 vs e 46 osiagi eksploatacja i wiele więcej


hipek721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych forumowiczów

Szukam od jakiegoś czasu e 60 ale powiem szczerze że jeszcze nic naprawdę konkretnego się nie trafiło( lub mam za duże wymagania, które powoli spadają).

Zastanawiam się też nad e 46 330 Ci oczywiście m pakiet :8) natomiast e60 535d

Przyznam się szczerze że e 46 było by raczej ostrzej traktowane niż e 60 w planach była by jakaś skromna szpera może 25%

Czy utrzymanie e 60 jest naprawdę takie drogie jak co niektórzy piszą. Nie ma na myśli filtrów olejów i innych pierdoł.

Tylko np zawieszenie skrzynia itp

Na e 60 mogę przeznaczyć ok 58 tys na e 46 planuję wydać 26,27,28 - nie uważam żeby więcej za takie auto płacić

I najważniejsze oba auta mi się naprawdę podobają, e 46 był pierwszą miłością która z biegiem czasu odeszła na drugi plan.

Skłaniam się do e 60 bo to jednak trochę nowsze auta i bardziej zaawansowane technologicznie ale jestem ciekaw waszych opinii, spostrzeżeń

 

 

viewtopic.php?f=73&t=153312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

535d to świetne auto warte swojej ceny, jednak warto przed zakupem realistycznie spojrzeć na koszty utrzymania. Te ostatnie będą spokojnie dwa razy wyższe niż w przypadku E46.

 

Ja swoje E61 kupiłem po dokładnym sprawdzeniu w ASO, zweryfikowaniu historii i była to zdecydowanie jedna z najdroższych dostępnych ofert w tym silniku/roczniku. Mimo to doprowadzenie do stanu tip-top i roczna eksploatacja kosztowały mnie ~20kzl. Wrzucam to w koszty firmy, więc mniej boli i na pewno robię więcej i drożej niż to konieczne - ot, wrodzony pedantyzm motoryzacyjny. Tak czy inaczej musisz się liczyć z tym, że w E60 mało rzeczy jest tanie, a w 535d tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.