Skocz do zawartości

Nie działa podświtalnie progu w 650i


barto987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem bmw 650i. Wiadomo każdy używany samochód ma jakieś usterki. Większość z nich już wyeliminowałem. Zostało mi tylko podświetlanie progu kierowcy. U pasażera działa pięknie, natomiast u kierowcy jest problem. Ma ktoś jakiś pomysł jak się za to zabrać? Gdzie powinienem szukać taśmy łączeniowej? A może jakieś bezpiecznik?

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja domyślam się ze same podswitlenie działa, tylko sie rozłączyła taśma/kostka łacząca. Samochód ma 90tys przebiegu, wiec nie powinna być przepalona. Od strony pasażera działa pięknie. Orientuje się ktoś jak to jest mocowane? Jak będę podważał to nie spier*ole czegoś? A 2,5tys to troche dużo za taka robotę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie sie zapisał i od razu problem. A gdzie jakieś "hello to everybody" , pochwalenie się nabytkiem czy cokolwiek? Jeszcze gdyby to był duży stresujący problem to się rozumie ale taki? :) A mówiąc poważnie, to zakup używanego auta jest na tyle trudny i stresujący, że warto się podzielić swoimi doswiadczeniami ku pożytkowi innych. Ja kupując byłem zielony jak szczypior i mimo wielu poszukiwań informacji w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna samochodu, to kupowałem go przez 2 miesiące. Oglądałem w sumie 5 różnych samochód w różnych zakątkach Polski. Padło wreszcie na model 650i i znalazłem taki w Wawie. W prawdzie wersja US, ale ma wszystko wymienione na EU. Z US zostały tylko fahrenheity ba pokrętłach klimatyzacji i mile na liczniku.

Kurde pojawił sie kolejny mały problem. Otóż nie mam głosu w nawigacji. Dodam, że całe manu mam po polsku. W opcjach wszędzie jest powłączany dźwięk. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Zaglądałem oczywiście, bo też mi padło i moim zdaniem tam w środku nie ma nic do naprawiania. Z ciekawości rozebrałem próg myśląc jak to Polak-kombinator, że znajdę jakieś ledy czy co. Nie ma opcji. Jest oczywiście jakis jeden element świecący ale nic sie nie rozbiera. Reszta to rodzaj światłowodu. Na allegro 200-300 zł i po problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.