Skocz do zawartości

[e90] 335d zbyt wysokie spalanie /WYNIK strona 5


FIDOOO

Rekomendowane odpowiedzi

różnica jest tak śmieszna, że chyba nie warto tego ruszać w ogóle xD.

 

Raptem niecałe 0.4litra/100 jakieś 3.1% xD

 

 

jak chcesz to wpisz 970 powinno być idealnie.

 

pzdr. Łukasz

 

no nie jest duza roznica :) ale w koncu sie ciesze ze wiem co bylo przyczyna duzego spalania :) kurcze jak to zwykle cyferki na ekranie moga czlowiekowi zmienic punkt widzenia , bylem przekonany ze pali 17scie :D hehehe

 

Dzieki wielkie

 

Pozdro :) Dominik :)

 

moze dzis zamieszcze w galeri opis mojej betoniarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i zakonczylem obliczenia :)

http://img542.imageshack.us/img542/6708/3of9.jpg

 

48.09l / 444 x 100 = 10.83l/100km :D :cool2: a computer po zmienie w opcjach na 1000 pokazuje 11.2 :D

 

Czyli moja fura pali serio pieknie :) jestem zadowolony ze udalo sie w koncu dosc do "problemu"

 

PYTANIE: co musze wpisac by spalanie pokazywal dokladniej ?? :) jaka cyferke ponizej 1000 ?? :mrgreen:

Możesz napisać w jakim stylem jazdy ile procent było jazdy w mieście i na trasie osiągnąłeś taki wynik?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakonczylem obliczenia :)

http://img542.imageshack.us/img542/6708/3of9.jpg

 

48.09l / 444 x 100 = 10.83l/100km :D :cool2: a computer po zmienie w opcjach na 1000 pokazuje 11.2 :D

 

Czyli moja fura pali serio pieknie :) jestem zadowolony ze udalo sie w koncu dosc do "problemu"

 

PYTANIE: co musze wpisac by spalanie pokazywal dokladniej ?? :) jaka cyferke ponizej 1000 ?? :mrgreen:

Możesz napisać w jakim stylem jazdy ile procent było jazdy w mieście i na trasie osiągnąłeś taki wynik?

 

 

Na trasie zrobilem okolo 100km z teggo polowe dosc agresywanie a 2polowe malo agresywnie ale z predkosciami w okolicy 140km/h.

reszte przebiegu , to male odcinki , miasto i do tego dosc zatloczone... oraz najwazniejsze rowniez na tym przebiegu zmienialem plyn chlodniczy przez co auto bylo uruchomione do odpowietrzania okolo 40min....

Tak to wygladalo u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spokojnie kupujemy 35d :mrgreen:

 

zawsze mozna :)

teraz mam kolejny bak. jestem ciekaw co pokaze teraz jeszcze.. nie robie zadnej trasy az do soboty wiec sprawdze co wskaznik pokaze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 stron wątku, tylko dlatego że nie chciało się liczyć spalania z dystrybutora :cool2:

 

 

lepszy numer ze od pol roku zylem w niewiedzy ze takie cos sie moze stac oraz szukalem przyczyn w sondach itd... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
335d w mieście pali 9-11, tak średnio 9,5 z kompa a w trasie ciężka noga 7-7,5

 

Tak to by wygladalo u mnie przy prawie 400 KM bez dpf'a. Niemniej, jak w nastepnym roku wrzuce czepne laczki 245/275 na miejsce obecnych 225 spalanie napewno sie podniesie.

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 to nie dużo jak na ten motor więc spalanie przy tej mocy nie jest jakoś znacznie różniące się od serii a to co podałem to raczej z kompa i moją nogą bo żona jak jeździ to ok 8 w mieście

Wiadomo że jak by wlać do pełna przejeździć 100km i znowu zalać wtedy by wyszło bardziej dokładniej

Na wiosnę zrobiłem trase po polsce 2tys km i z dokładnego wyliczenia wyszło 7 ale to była szybka jazda przeważnie i trasy wawa-poznan, wroclaw-katowice-rzeszow czyli nonstop autoban :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.