Skocz do zawartości

ładnie świecący ring bmw e60


13patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym w mojej bmw e60 z 2003r ladnie swiecace ringi aby byly widoczne w sloneczny dzien, nie ukrywam ze bym jezdzil na nich jako swiatla dzienne

Kupilem led marker 4 generacji niby moc jednej zarowki 12.5w (sa to 4 ledy w jednej oprawie) http://allegro.pl/led-marker-cree-25w-bmw-e39-e53-e60-e63-e64-e65-i3383499621.html powiem wam ze to lipa moze ktos moze poleci cos lepszego zeby to swiecilo naprawde bardzo wyraznie i fajnie

Pozdrawiam

Edytowane przez 13patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie nie ma takiej możliwości, aby używać ringów jako świateł dziennych choćbyś nie wiem jakie żarówki stosował. Taka konstrukcja i dyl :( Tylko wymiana reflektorów i LMA na poliftowe lub rozklejanie lamp i drutowanie innymi ringami. Najbardziej fachowe będzie wymienienie samochodu na poliftowy :)
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie nie ma takiej możliwości, aby używać ringów jako świateł dziennych choćbyś nie wiem jakie żarówki stosował. Taka konstrukcja i dyl :( Tylko wymiana reflektorów i LMA na poliftowe lub rozklejanie lamp i drutowanie innymi ringami. Najbardziej fachowe będzie wymienienie samochodu na poliftowy :)

 

 

Ja mam e61 przed liftem rok 2006 i mam ringi ustawione jako drl. Tez szukam dobrych led

bo na normalnych zarowkach to w dzien bardzo slabo je widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam e61 przed liftem rok 2006 i mam ringi ustawione jako drl. Tez szukam dobrych led

bo na normalnych zarowkach to w dzien bardzo slabo je widac.

Ok. Masz pewnie lma2 i tak zakodowany moduł, ale Jeżeli lampy masz prelift, to nie znajdziesz takich ledów, aby używać ringów jako świateł dziennych. Taka ich konstrukcja i dyl. Nie pomogą żadne "cree" choćby zasilała je elektrownia. Przez tyle lat nikt nic nie wymyślił i tak zostanie.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.