Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To samo mu powiedziałem. Pojechał, ale już wraca bogatszy o wycieczkę :twisted:

Dokładnie jeszcze nie wiem co nie tak, ale pod względem lakierniczym wszystko ok, ale podstawowy zarzut jego zdaniem to przebieg. Podobno kierownica mocno zdezelowana, jak sie dowiem więcej to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem już kilka z tego rocznika, tylko kombi i przekręt licznika to duży problem...a jak nie przekręt to problemy blacharskie albo mechaniczne....trzeba się uzbroić w cierpliwość...zbadałem już 7 samochodów i z każdym było coś nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem już kilka z tego rocznika, tylko kombi i przekręt licznika to duży problem...a jak nie przekręt to problemy blacharskie albo mechaniczne....trzeba się uzbroić w cierpliwość...zbadałem już 7 samochodów i z każdym było coś nie tak...

 

morał z tego taki że nie da się kupić idealnego auta używanego zawsze będzie coś do zrobienia właśnie jestem na etapie sprzedawania swojego samochodu i jak ktoś przychodzi i zaczyna wydziwiać że sprzęgło już trochę zużyte albo że niedługo będzie coś do zrobienia to zaczynam się śmiać. Przecież wiadomo że jak ktośsprzedaje auto to już w nim nic nie naprawia chyba że prowadzi fundacje charytatywną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam nr vin.

Z relacji szwagra: Facet zapewniał, że nic nie dzieje się z autem i że jest to samochód z Niemiec, po przyjeździe wyszło, że jest to samochód z Włoch i po uruchomieniu słychać pulsujące szorowanie które po dodaniu gazu ustaje, a jak zejdzie na niskie obroty powraca. Kierownica wytarta jak przy przebiegu min 300kkm. Blacharka ok, nie dopatrzyli się niczego co by wskazywało na to, że auto miało jakaś przygodę wypadkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.