Skocz do zawartości

318i szarpie na benzynie


lesio19

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problemz moim e46

na bazie chodzi super na benzynie nie ma siły obrotyu skaczą gdy sie nie da gazu sam gasnie . dodatkowo ma spory apetyt na paliwko na kompie jest błąd lecz zostaje on skasowany ( nie ma stałego) i po jakis 10 km od nowa się pokazuje . jedni mówią wtryski inni nówili przepływomierz ktos powiedział pompa paliwa .... ile ludzi tyle przyczyn mam nadzieje ze ktos miał taki problem i mi cos poradzi dodam ze filtry były niedawno wymieniane

Edytowane przez lesio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może podasz jakieś podstawowe informacje o silniku? Model, rok produkcji? Jaka instalacja gazowa? Nowa? Auto masz od dawna czy teraz kupione? Z instalacją czy sam zakładałeś? :roll:

Popraw tytuł bo jest beznadziejny..

viewtopic.php?f=69&t=117886

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problemz moim e46

na bazie chodzi super na benzynie nie ma siły obrotyu skaczą gdy sie nie da gazu sam gasnie . dodatkowo ma spory apetyt na paliwko na kompie jest błąd lecz zostaje on skasowany ( nie ma stałego) i po jakis 10 km od nowa się pokazuje . jedni mówią wtryski inni nówili przepływomierz ktos powiedział pompa paliwa .... ile ludzi tyle przyczyn mam nadzieje ze ktos miał taki problem i mi cos poradzi dodam ze filtry były niedawno wymieniane

 

 

viewtopic.php?f=69&t=117886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przeplywomierz to go odepnij i sie przejedz jak bedzie lepiej to przeplywka(wymagane jest pozniejsze kasowanie bledu na kompie)Jaki blad jest na kompie???Ale tez podejrzewam,ze to pompa paliwa,po prostu na rezerwie ciagle jezdziles(gazik sie ma co?),ale dopoki nie powiesz jaki blad byl na kompie to mozna gdybac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego stałego błędu nie ma skasuje dzxis jutro pojawi się nowy raz jest od przepływki raz od wtrysku itp... dzis ją zaprowadziłem do majstra na wstępie wspomniał o katalizatorze ze na benie sie dusi spalinami a gaz jest mniej szkodliwy i dlatego jest ok... czy to jest możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest możliwe,że katalizator jest zapchany i cofa spaliny do silnika temu się dusi,ale tak samo by spaliny gazu cofał,przynajmniej tak mi sie wydaje...Jednak może ktoś mnie poprawić jeżeli się mylę.Aczkolwiek jak jest błąd przepływki,to można ją też wziąść pod uwagę,chyba że odpinałeś wtyczkę od niej,to załapało błąd.Jak już mówiłem odepnij przepływkę i sprawdź czy jest lepiej,jak będzie lepiej to przepływka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.