Skocz do zawartości

750 bez gazu - jak tu żyć ?


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no a tak nie jest ?

 

drogie auto to szkoda obić, i trzeba dbać a tanie....

 

-jeździ tak samo

-w zakręty wchodzi tak samo

-przyśpiesza tak samo

-wyciszenie to samo

 

tylko czasami nie wygląda i tyle, lub się psuje - ale masz jakąkolwiek praktyczną różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swoją 750 kupiłem bardzo tanio (czterocyfrowa suma) a jak wygląda, możecie zobaczyć w galerii w moim awatarze :) Problemów tez z nią nie mam póki co. Ogólnie to kilkoma zabiegami na sumę około 2000 złotych (razem z felgami i oponami 18"), podwyższyłem jej wartość rzekłbym dwukrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja "naprawiłem silnik" za 150pln, i potem napierniczałem po drogach obniżając wartość do 3k pln :)

(kilka rzeczy się urwało) a po ostatniej wizycie na ukrainie jeszcze gumki w zawieszeniu

 

ale z zewnątrz nasze wyglądają podobnie :), tylko ja mam światła oryginalne i wgniot na 0.5cm na drzwiach,

uszkodzone spryskiwacze i wstawione lusterka z powypadkowego (poklejone i z dziurami) żeby więcej nie kradli.

i koło 20 dziurek po tuningu "M7" :)

 

za to wewnątrz jest ok, nie poniszczone :) (no... trochę gałka od navi wyrobiona)

 

 

Ale czterocyfrowa suma to nie jest bardzo tano ;) to prawie 20 baków do pełna. to już blisko 2% ceny nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt E65 trochę kontrowersyjne, ale można zamykać oczy jak się wchodzi :) ale w środku jest baaaaardzo ok :)

 

E60 hmm....

Bardzo dobre auto... jak stoi, coś jak nowy Ford mustang - postawić i niech robi za pomnik, ale nie jeździć bo się do tego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są 2 najlepsze kilkunastoletnie (czyli bardzo tanie w zakupie) wnętrza samochodów (rocznik 2001):

 

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/BMW7Series-Sedan-55_9.jpg

 

http://img2.netcarshow.com/Renault-Vel_Satis_2005_1280x960_wallpaper_14.jpg

 

obydwa samochody dość dobrze jeżdżą - w przeciwieństwie do Dodge Charger i innych pomników, co lepiej żeby stały w miejscu,

i do obydwóch trzeba podchodzić z tym na oczach:

 

http://st1.nokautstatic.pl/p-08-25-0825bc9d0e38892a29c06b71499c0bd3130x130/opaski-na-oczy/opaska-na-oczy-daydream-paisley-brown-fe547aa264bd2a0f1db8b50fafa01bd4.jpg

 

bo wyglądają tak:

 

http://img2.netcarshow.com/BMW-7_Series_2002_800x600_wallpaper_04.jpg

 

 

http://img2.netcarshow.com/Renault-Vel_Satis_2005_800x600_wallpaper_03.jpg

 

Ale wszystkie już za 5% ceny nowego :) 20 kilka k PLN zamiast 300..600k PLN :)

 

 

ale albo kupujesz auto do jazdy i siedzenia w środku albo kupujesz M5 i oglądasz z okna bo głupio tym jeździć :) trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać Cię na utrzymanie e65. Poczytaj trochę forum n/t tego auta i jak zobaczysz ceny napraw wynoszące koszt e38 do jazdy na porządku dziennym to się dowiesz:-) a strach pomyśleć co się będzie działo z e65 jak będą w wieku naszych e38 :-) poza tym w mojej opinii e65 jest paskudne, a e38 to jedno z najładniejszych bmw:-) i wnętrzu też nic nie brak, jest eleganckie i nie kipi kiczowatym luksusem jak w e65. Ja tam mam zamiar doprowadzić moje e38 do perfekt stanu i pośmigać tym jeszcze ładnych parę lat.

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam, e65 v12 ładnie wyglądają w środku ;) - można tez przypierniczyć vel satisem, koszty serwisowania też już małe (jakieś 2..2.5x e38).

 

Ale co się będzie miało dziać z E65 v12 - nic ?? po prostu część z nich będzie kosztowała 3k pln jak Citren XM czy Safrane

jak za amorki się okaże że 14k pln trza dać.

 

to jak z E38 4.0 kosztują 10k a 5.4 połowę tego - to samo z mercedesami itp...

 

ale aktywne amorki są a tak drogie czy te stabilizatory ? silnik v12 wciąż prosty tylko z GDI czyli wtryski jak stare reno - tam jest w ogóle

coś drogiego do popsucia ?

 

czy to nie jest tak że mechanicy po prostu "nie ogarniają" i tyle ? jak W 211 kiedyś lub safrane czy vel satis ? wydasz 8k pln a to nie to było ;) ?

silnik się popsuł, kupisz nowy (albo używkę z infiniti fx35) i padnie po chwili, albo skrzynie i popsuta ponownie... itp... - naprawdę dziwnie ludzie majstrowali

 

 

mniej więcej coś jak tu:

 

"Ta wiewiórka po prostu nie ogarnia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez koszty utrzymania te auta są tanie. 4 wahacze na jedno koło, aktywne amortyzatory (znajomy w 730d kupował używane za 4500), masa elektroniki, która trwała nie była. Chyba, że kupuje się je po to, aby zajeździć, no to wtedy koszty utrzymania odpadają...

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale albo kupujesz auto do jazdy i siedzenia w środku albo kupujesz M5 i oglądasz z okna bo głupio tym jeździć :) trudno...

 

Nie rozumiem Twojego toku myślenia... kupiłem M5 i jeżdzę nim. Coś jest ze mną nie tak?

Na e65 nawet nie spojrzę - po pierwsze odrzuca mnie stylistyka, po drugie nietrwałosć tego auta i jego awaryjnosc. Na pewno bardzo wysoka w tanszych egzemplarzach...

 

 

Co do tanich, ładnych i wygodnych aut (francuskich).... jest peugeot 607. 100 razy ładniejszy od Vel satisa, 100 razy lepszy od niego technicznie....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.