Skocz do zawartości

e46 m pakiet lift.


koziolekkamil

Rekomendowane odpowiedzi

m-pakiet to m-pakiet, a nie jakieś przeróbki.. nie ogarniam tego, serio. Nie zapomnij jeszcze nakleić znaczka M na klapie bagażnika. Dodam taką anegdotkę, pewnego razu na światłach, obok mnie stało e46 z naklejką M, a ja jeszcze miałem p206 xs, zrobił uśmieszek że chce do nastepnych swiatel sie scigac, wąchał tylko spaliny, a później nawet sie nie spojrzał...musiałem to napisać, bo nie rozumiem tego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że robi to dla siebie, a nie dla przyszłego właściciela, ja też dokładam M-pakiet, plus do tego 4x elek. szyby zamiast dwóch, a po głowie chodzi mi swap na 330d (ale to daleka przyszłość, chyba, że mi wcześniej wał pęknie xD ) i nie obchodzi mnie co mam zapisane w nr VIN

 

@topic

Moim zdaniem powinna być ta sama, ale nie chcę wprowadzać w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że kolega po prostu zmienia nie m-pakietowy, na m-pakietowy, tyle że po VIN-ie wszystkiego mozna sie pozniej dowiedziec i bedzie mial problemy ze sprzedażą..

Bardzo dobrze podejrzewasz. Tym bardziej nawet, że autor sam dokładnie napisał, co robi.

 

W swoich obu e46 zmieniałem kierownice na MLF - jak i połowa forum - i nigdy mnie nie interesowało, czy komuś się uwidzi w bani, że auto po spotkaniu z lokomotywą. Chcę mieć multi, mam multi.

 

Druga sprawa, że mieszasz nieco pakiet stylistyczny z M-Power. Co mają zderzaki z pakietu stylistycznego (montowane fabrycznie do byle 316i, jeśli sobie niemiecki dziadek zażyczył) do naklejki rodem z M3, nie wiem.

 

To otwarte forum, wiec narzekać można, jeśli się czuje potrzebę. Ale oprócz tego mogłeś udzielić autorowi prostej odpowiedzi na pytanie, więcej byłoby pożytku. Ja bym się w każdym razie autora nie czepiał, nie widzę powodu.

 

Dave, odpowiedź już padła wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.