Skocz do zawartości

E46 320d Bład INPA


Karol1990

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moją trójką mianowicie wyskakuje mi ciągle między innymi następujący błąd:

http://img856.imageshack.us/img856/7369/qir.png

 

Nie wiem jak się go pozbyć.

Ponad to w samochodzie wyskakiwał błąd EGR więc wyczyściłem go i błąd już się nie pojawia natomiast zauważyłem nie równą pracę silnika na biegu jałowym.

Gdy samochód nie jest w ruchu obroty co kilka sekund podskakują i spadają tak jak by dostawał dodatkowe obciążenie. Nie jest to zależne od temperatury silnika. Natomiast gdy samochód jest w ruchu ale na biegu jałowym pracuje równo obroty ponad to są nieco wyższe niż na biegu jałowym na postoju. Co z tym fakt począć?

Zrobiłem też reset komputera bo czytałem że może pomóc niestety nie pomogło ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi błąd 8glow device to świece żarowe. albo spalone świece jedna lub kilka, albo przekaźnik, ale w przypadku DDE 3.0 to będą raczej świece. mając multimetr możesz sprawdzić które są spalone.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozszyfrowałem i się uporałem i sprawdzałem tak jak mówisz multimetrem. Świeca była do wymiany zakupiłem beru i wymieniłem na szczęście bez niespodzianek pomijając przewody przelewowe które okazały się do wymiany;) gorszy jest ten pierwszy błąd który nie wiem co oznacza ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznaczy tyle, że było grzebane w liczniku przy przebiegu, tak jak we wszystkich sprowadzanych furach. zmieniony przegieg tylko na liczniku a w innych modułach zostawione stąd niezgodność i błąd. mozna to olac.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.