Skocz do zawartości

[E83] kabel do programowania i diagnozy


Grzenio1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś polecić jakiś kabel do BMW X3 z 2007 po FL do samodzielnej diagnozy i programowania sterowników. Znalazłem coś takiego: http://viaken.pl/pl/interfejs-usb-do-bmw-k-dcan-gt1-inpa-we-wtyku-obd2-16pin.html . Pytanie czy jest OK, lub może ktoś zaproponować jakiś alternatywny, niekoniecznie droższy :).

 

Przy wyborze brałem pod uwagę:

- możliwie dużą ilość wspieranych programów

- komunikacja poprzez USB

- obsługa nie tylko X3

- obsługa innych mamek samochodów (wiem jak coś do wszystkiego to jest do niczego, ale może jednak :))

- możliwość nie tylko odczytu ale i zapisu nowych nastaw sterowników

- niezbyt wysoka cenę

 

Pzdr

Grzenio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Używam kabelka z pierwszego posta i jest OK. Ani razu nie zerwał mi połączenia i wykrywanie zapłonu też działa, co prawda jak próbowałem kilka wersji INPY to w jednej nie wykrywało zapłonu, ale myślę że to wina softu bo w pozostałych wersjach działało bez zastrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam kabelka z pierwszego posta i jest OK. Ani razu nie zerwał mi połączenia i wykrywanie zapłonu też działa, co prawda jak próbowałem kilka wersji INPY to w jednej nie wykrywało zapłonu, ale myślę że to wina softu bo w pozostałych wersjach działało bez zastrzeżeń.

 

Kolego poprzednie posty były sprzed pół roku. Jednak wracając do tematu też polecam kabel usb od viaken-a.

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.