Skocz do zawartości

Panowie, stało się - zakładam LPG do V12


mttj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PISZE CI CO JA MIAŁEM KIEDY W R6 I GAZ PRZECHODZIŁ PRZEZ PRZEPŁYWKE, PONIEWAŻ BYŁA MIESZANA Z POWIETRZEM.

LPG to nie moja działka, wiem tyle o ile.

Parowniki pod kanpą, robią swoje, stary dobry sposób, a po za tym masz ogrzewanie zimą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co pierdoły gadasz dalej jak czegoś takiego się nie stosuje? Po co się wypowiadasz w temacie na którym nie masz pojęcia?

Ogrzewanie? Przecież mówiłeś że parowniki chłodzą. Zdecyduj się :mad2: TO jest śmieszne co ty wyczyniasz i już każdy cie zna z twoich nabijaniu bez sensownych postów :duh: Np tutaj. Sam przyznajesz ze się nie znasz a doradzasz i się wypowiadasz :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy parownik w innej instalacji działa odwrotnie, radze udać się do warsztatu LPG i się zapytać, nie wiem czy tam u ciebie na wsi, jest jakiś porządny warsztat BMW :wink: :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez wczesniej pisales ze z gazu jestes kozak i w ogole serwisant boscha i wgle

 

parowniko ppd kanapa=żal i nie ma czegos takiego z ppwodu tego samego zjawiska co w listwie commom rail ale jako boach serwis powinienes to wiedziec

 

no chyba ze boach serwis to "panie mieciu pan otworzy brame bo naczepa z pralkami przyjechala" no to inna sprawa :D

 

 

zagazowac V12 to nie problem bo silnik jest prosty, to zea przeplywki na goracy drut (tak jak.moje 728 wiec niby dlaczegp twierdzisz ze tak latwo zagazowac?? nie ppwonno sie dac!!)

 

skoro nie znasz sie na gazie to nie wiem pp co piszesz bo to o czym.ty piszesz ta sa mieszalnikowe ppdcosnieniowe instalacje lpg 1 i 2 generacji stosowane w gaznikowcach, monopunktach i w wielopunltach u oszczedasow typu mttj.

 

tam gaz w fazie gazowej ppdawany jest przez mikser ZA przeplywka wiec nie wiem czemu gaz wg ciebie przez nia przeplywa ale ok

 

w inatalacjach cianieniowych 3 i 4 i 5 i 6 generacji gaz wtryakiwany jest przez wtryskiwacze umieszczone mozliwie jak najblizej wtryskiwaczy PB, w 6 generacji gaz wtryskiwany jest w fazie cieklej przez wtryskiwacze bwmzyny lub specjalne dwudyszowe wtryskiwacze lpg+pb

 

zagazowac v12 bmw jeat proaciej niz r4 skode sti czy tam jakies fordy ecoboost itp.motorownie na wtrysku bezppsrednim.bo

 

liczba cylindrow nie gra roli sterownik lPGTecha jest w stanie obsluzyc silnik 16 cylindrowy

ten silnik nie ma w ch u j jakiej mocy wiec wyatarcza dobre wtryskiwacze i dwa reduktory, odpowiednie nawierty ppd dysze i zestrojenie tego i gra muzyka

silnik jest normalny tyle ze o duzej ppjemnoaci nie ppsiada zadmych wodotryskow, dziwnych algorytmow pracy, zmian wtryskow z sekwencji na polsekwencje (jak np. mazda)

 

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z gamoniem,bo tylko się nakręcacie wzajemnie a on jest zadowolony bo ma z kim popisać...Dziwie się tylko moderacjii bo na każdym innym forum kariere by chłopak zakończył w 15 min .Za obrażanie i wypisywanie takich bzdur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.narazie to my piszemy konrety czemu sie DA a ty "nie bo nie i jestem koxem"

 

 

co do parownikow jeszcze

 

ku r wa jego zaje bana mac jak parownik dziala odwrotnie w kazdej instalacji?? JAK!?!? PAROWNIK ZAWSZE JEST GORACY BO PRZEPLYWA PRZEZ NIEGO PLYN CHLODNICZY I EH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkret :D !!

 

hahah

to CI wyszło ;p

Jesteś nowy, radze się zapoznać z regulaminem i przedstawić się w odpowiednim dziale.

Co do tematu, ludzie nie wiedzą co można włożyc, wszystko da się upchać, choć jak tak patrze na te E38 to szroty, nie to co E32, samochód z klasą i pazurem, którego moge kupić za 4 tyś i zagazować V8 730i najlepiej, mam dużo czasu więc się zastanowie, może 8 parowników nie będzie, ale ze dwa duże trzeba będzie zamontować, inny silnik inna istalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego każesz mu czytać regulamin? Sam go nie znasz panie weteran... :mad2: Cytujesz bezsensownie każdy post nawet jak piszesz post za postem :mad2: Raczej to ty nie czytałeś regulaminu.

Już tylko 2 parowniki tak jak mówiłem? Widzę że zaczynasz pooooowoli myśleć. Wcześniej mówiłeś o wielu parownikach i dwa nie dały by radę. Kobieta zmienną jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regulamin już znam i znałem.

Panie ja ci mówie, w jagu sąsiad ma 6 parowników, mówie poważnie.

Mi kiedyś instalator LPG mówił, że na jeden cylinder jeden parownik, dlatego zawsze myslałem że do V12 - V8 gazu nie założą ponieważ tego się nie upcha.

Ale to dobre rozwiązanie.

6 parowników mieśći się pod tylną kanapą w Jagu, masz koło pod samochodem, więc instalka, ciągnie się orurowaniem pod podłogą i tam mieszczą się parowniki, najlepiej przyjechać i zobaczyć.

Im lepsza i DROSZA instalka, tym potrzebuje mniej parowników, rozumiesz to co ja mówie i do kogo, czy ci przetłumaczyć na jeżyk mongolski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur wa czlowieku daj namiar na tego sasiada bo nie ma takiej mozliwosci zeby bylo 6 parownikow i jeszcze pod kanapa!!!! FIZYKA ZACHOWANIE CIECZY I GAZU JA JE BE

 

1 cylinder na 1 parownik??? widzial ktos kiedys auto z kilkoma parownikami?? to w maluchu sa dwa ?!?!?!?

 

 

ten gazownik co ci to powiedzial to ile mial lat ? 13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regulamin już znam i znałem.

Panie ja ci mówie, w jagu sąsiad ma 6 parowników, mówie poważnie.

Mi kiedyś instalator LPG mówił, że na jeden cylinder jeden parownik, dlatego zawsze myslałem że do V12 - V8 gazu nie założą ponieważ tego się nie upcha.

Ale to dobre rozwiązanie.

6 parowników mieśći się pod tylną kanapą w Jagu, masz koło pod samochodem, więc instalka, ciągnie się orurowaniem pod podłogą i tam mieszczą się parowniki, najlepiej przyjechać i zobaczyć.

Im lepsza i DROSZA instalka, tym potrzebuje mniej parowników, rozumiesz to co ja mówie i do kogo, czy ci przetłumaczyć na jeżyk mongolski?

 

Że też ziemia znosi takich durni, chyba nigdy nie czytałem większych bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.