Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolego niestety dużo autek ma takie faktyczne przebiegi a na liczniku 1xx ............ ;) , wszystko zależy od faktycznego stanu itd. (broń boże nie bronię autka z tematu ..... bo tak jak pisałem lista "rzeczy" gumowo-metalowych na pewno czeka w kolejce).

 

Najważniejszy jest stan samochodu i jego oględziny.Wtedy możemy na "żywca" zobaczyć np.: ten magiczny przebieg, zniszczoną tapicerkę i dłuższą lub krótszą listę usterek.Jak nie masz daleko to możesz sobie spokojnie skoczyć, obczaić i już będzie wszystko jasne.

Autentyczny przebieg faktycznie duży, ale Bumka zachęcająco prezentuje się na fotkach ........... (tutaj praktycznie znamy ten autentyczny ........ a przecież jeżdżą jeszcze większe ......... ;) ).

 

Teraz troszkę "gdybania" jeśli silnik jest nadal ok to elementy gumowo-metalowe na pewno już stoją w kolejce do wymiany.

 

Wątpię aby sprzedający był skory do tak dużej negocjacji ceny bo jest tylko 20 tyś do wydania :P .

 

 

P.S. Faktycznie interesujący wzór felg :norty: .

 

 

W Płocku auta na fotkach wyglądają lepiej niż w broszurze reklamowej BMW.

Fotki jak do kalendarza :roll: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nieważny jest przebieg, ważne żeby ładnie wyglądał, ale to czy ma 300 czy 500tyś nie jest istotne. Rocznik też nie ma żadnego znaczenia :lol:

 

A czy ja gdzieś napisałem że przebieg nie jest ważny?Zawsze trzeba mieć na uwadze mniejszą czy większą poprawkę na xxx tys. km wg wskazań licznika.

Przebieg można zweryfikować, rocznik chyba też :roll: :cool2:.Zresztą po co kupować samochód, przecież to nie ma znaczenia :nienie:

Tak na marginesie: chodziło mi tylko o to, że obejrzenie na "żywca" weryfikuje dany pojazd, nic poza tym. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.