Skocz do zawartości

NURBURGRING - 18.07.2015


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

za takiego crasha zaplacil bym dodatkowo jakbym przezyl:D 180 driftem i jeb w bande... wypas... tego na codzien sie nie przezywa ;)

Pewnie na poczatku maja bede planowal podroz...

 

Jednak z doswiadczenia napisze ze nic "globalnego" nie organizuje, 10 osob sie zgolosi 5 miesiecy wczesniej, 5 osob sie odwzwie dwa tygodnie przed wyjazdem.

2 osoby pojada - w tym ja ;) hehe...

 

Wiec niestety termin wyjazdu i organizacje dopasuje do wlasnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 573
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mialbym kilku chetnych z UK ale cholerka kazdy chce w innym terminie,walcze zeby zebrac ekipe,w najgorszym wypadku bedziemy leciec na dwa auta( moja e46 m3 i e63 650ci lub rarytas Alpina B10 V8s ),ja moge sie dostosowac do kazdego weekendu od polowy lipce do konca sierpnia.

Waldku jak bys sie zdecydowal na jakas date to daj znac.

m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek - filmik przypomniał mi to co tam było :) byłem na różnych " wakacjach " ale te kilka dni chyba były najlepsze ze wszystkich ;D

 

Klagosz --- jedziemy w tym roku ? :D

 

Jeżeli ktoś by jechał z Krakowa i chciał jechać na dwa samochody " lub więcej " to jestem chętny . W tym roku obiecałem sobie że jeszcze odwiedzę BMW Welt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W tym roku obiecałem sobie że jeszcze odwiedzę BMW Welt

Na innym forum zbiera się ekipa na wyjazd 24-27 kwietnia. Mają lecieć jeszcze do Stuttgartu do muzeum Porsche i Mercedesa. Sam się czaje na ten wyjazd.

Proponuję jechać w tygodniu bo weekend nie ma możliwości oglądnięcia taśmy w fabryce ;)

Hmmm cenna uwaga :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Klagosz --- jedziemy w tym roku ? :D

 

... jeszcze odwiedzę BMW Welt

Myślę intensywnie :think:

A do BMW Welt - jestem najbardziej na tak :cool2:

 

...

Na innym forum zbiera się ekipa na wyjazd 24-27 kwietnia. Mają lecieć jeszcze do Stuttgartu do muzeum Porsche i Mercedesa. Sam się czaje na ten wyjazd.

...

Kurcze jakby to były dnie przed tym weekendem pisałbym się ale niestety ten weekend zaplanowany, a może jeszcze coś się zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum zbiera się ekipa na wyjazd 24-27 kwietnia. Mają lecieć jeszcze do Stuttgartu do muzeum Porsche i Mercedesa. Sam się czaje na ten wyjazd.

 

Muzeum porsche fajna sprawa, szczególnie, że w uliczce obok normalnie przez okno można pooglądać jak robią silniki :cool2:

 

Przypadkiem będąc w okolicy trafiłem do Hotelu V8 i o ile muzeum zrobiło na mnie spore wrażenie o tyle auta w V8 pozamiatały :mrgreen: . W hotelu mieści się 'auto handel' od starych SLS z przebiegiem 24km po Aventadory czy McLareny, a to nie wszystkie atrakcje :wink:

 

Podsumowując jak miałbym wybrać to bez zastanowienia V8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

klagosz a kiedy Ci pasuje :?:

Myślę, że ta data na sztywno nie jest ustawiona i można to jeszcze zmodyfikować.

Najlepiej byłoby jechać jak wspominał Vale46 w tygodniu... ja czas wolny znajdę, ale pytanie czy ktoś jeszcze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz przemyślam i faktycznie byłoby fajnie byłoby obskoczyć te wszystkie muzea wraz :cool2:

No i środek tygodnia jak wcześniej ustalimy myślę że nie będzie problemu np. jechać we wtorek i na każdy dzień środę/czwartek/piątek odwiedzić inne muzeum :8) i powrót na sobotę.

 

Z resztą Michał obgadamy wszystko w Szczyrku ;)

 

kol. vankar dzięki za propozycje :)

 

PS: Waldek taki wyjazd przy innych twoich to są grosze akurat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą Michał obgadamy wszystko w Szczyrku ;)

PS: Waldek taki wyjazd przy innych twoich to są grosze akurat :P

 

Ten szczyrk to nasz najbjedniejszy kolega na forum moglby w koncu sie wziac za ogarnianie tego... a nie lezy i zastanawia sie czy mi wyslac ciezarowke ze zlotem na pocieszenie .... ;)

Ta Grosze, same paliwo na 3 tys km, a gdzie hotele, wejsciowki i inne cuda... no i znowu nabijanie przebiegu w aucie.... eh, kupie drugie to bede wiecej jezdzil ;) - daj pan Spokoj chyba puszcze dzis los w totlotka.

 

A jeszcze moj kuzyn z przylatuje zza wielkiej wody wiec wypadalo by mu pokazac troche europy w lipcu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.