Skocz do zawartości

cena amortyzatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ma takie pytanko dotyczace amortyzatorow, a wiec tak.

Chcem kupic 2 amortyzatory na przod, bo strasznie wybite...Chcem kupic uzywane amortyzatory, poniewaz zmieniam samochod za jakis czas i niechem inwestwac w neigo pieniedzy, ale musze jeszcze jakis czas pojezdzic zanim ta zmiana nastompi... Wiec tak moje pytanie brzymi:

Ile miej wiecej takie amorki mogo kosztowac??

Tak srednio powiecie, niehcem przeplacic poprostu, na allegro patrzymalem ae tam tyle tego ze cizko sie polapac w cenach....

I jak sprawdza sie stan amortyzatorow?

Dzieki z groy, Pozdro...

Opublikowano

a widzisz było słuchać na lekcjach polskiego....

mówisz że patrzyłeś na allegro więc sam ocen w jakiej cenie można kupić

to jest loteria możesz kupić używane i pojeździsz dłużej niż na nowych a możesz kupić używane i cieszyć się że miałeś szczęście i trafiłeś na dobre, ja bym radził kupić ci jakieś tanie a nowe masz zamiar jeździć jakiś czas więc lepiej dołożyć te parę złotych i zapomnieć o tym, bo tak to kupisz używki rozlecą się kupisz drugie i będziesz płacił 2 razy mechanikowi i za amory

a co do sprawdzenia to nie za bardzo się da jak są wyjęte z samochodu na pewno nie mogą mieć śladów wycieku oleju nie może być krzywy i jakoś przesadnie skorodowany poza tym te gumy tak zwane odboje nie mogą być sparciałe bo to też ważna część amortyzatora.

Opublikowano
pisz kolego normalnie bo aż ciezko sie czyta to co piszesz, jak chcesz amorki to napisz na PW
Opublikowano
Kupno używanych amortyzatorów to nienajlepszy pomysł, nie tylko możesz trafić na padnięte, ale istotne jest też że mogą być zużyte w różnym stopniu co nie wpłynie pozytywnie na prowadzenie auta. Nie wiadomo co trafisz, a za wymianę i tak zapłacisz (chyba że masz ściągacz do sprężyn i będziesz robił sam). Jak zamierzasz pojeździć jeszcze trochę to kup najtańsze ale nowe. W granicach 200zł kupisz dwie sztuki z osłonami i odbojami. Pozdrawiam
Opublikowano
  • Autor
I tak chyba zrobie jak radzicie....To tyle chyba DZIEKI jak cos macie jeszcze to pisac..., porady czy cos
Opublikowano
kolego napisz na pw rocznik i jaki masz silnik to postaram sie ci ogarnąc nowe i zarazem tanie amorki jak bys byl zainteresowany/pozdro

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.