Skocz do zawartości

[E30] 320iA 1987r......deutschland Klassiker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie to nobilitacja wylądować w końcu w dziale 'Old & Youngtimer' ...bo to takie podstrony forum dla dorosłej gawiedzi :8)

Zupełnie przez przypadek (identycznie jak z pierwszym BMW) stałem się posiadaczem tej 'dojczlandowskiej' E-trzydziestki.

Kupiona z zamysłem ....Do garażu! ...czyli odciąć od warunków atmosferycznych i lizać /pieścić bez jakiejś szczególnej rozbiórki.

I używać tylko do niedzielnego lansu ...w warunkach klimatycznych rodem z RPA lub Californii czy Miami :wink:

 

Kartą przetargową był spód auta, po obejrzeniu spodu padł jasny werdykt "Bierz! nawet się nie zastanawiaj"

Auto kupione od kobiety.

 

Co chciałbym zrobić/poprawić:

- myślę o konkretnym zabezpieczeniu podwozia bo jest naprawdę w dobrym stanie (ale na razie nie wiem komu zaufać :( bo 'bitexem' to każdy kretyn umie posmarkać)

- do lakierowania: drzwi i tylna klapa oraz pokasować parę ognisk rdzy

- permanentne wypranie całej tapicerki i naprawa obtarcia siedzenia

- nowe chodniczki

- renowacja alufelg

- wymiana radia

 

Mechanika: wyjdzie 'w praniu' ale myślę że nie ma czego się bać, ten silnik (w porównaniu do aktualnych) jest prosty jak konstrukcja roweru górskiego.

Zawieszenie: bez zarzutów

 

PS.Moderatorzy swoją droga przydałby się już dział 'E30' w dziale 'Old & Youngtimer' .....hę :?: :)

 

http://i41.tinypic.com/b6evjc.jpg

http://i40.tinypic.com/2zp88w1.jpg

http://i42.tinypic.com/33mu0lz.jpg

http://i43.tinypic.com/335d0zm.jpg

http://i39.tinypic.com/yyy3l.jpg

http://i39.tinypic.com/fqvdj.jpg

http://i42.tinypic.com/15mbjnk.jpg

http://i42.tinypic.com/2mffzpw.jpg

http://i44.tinypic.com/2jcyag1.jpg

http://i40.tinypic.com/5otq35.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

radio ze zdjęć już w śmieciach

 

kupiłem ....po raz drugi, bo wcześniej w E36 miałem ten temat :)

http://www.clarion.com/pl/pl/MungoBlobs/343/442/DB189RMP-EU_01,8.jpg

 

jedyne radio z MP3 w stylu lat 90-ch ...nowych już niema :(

Opublikowano
haha nie mam już nic bo wyrzucone. Miałem zamiar oem kupić kaseciaka no ale sam nie wiem zmieniarke mam ale babrać sie z kasetami. choc słucham tylko lat 80 to troche męczarnia by była lepsze już mp3 poszło pw.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
taka ladna i tanio ta waska lampe wyrwales powiem Ci :mrgreen: no ladna ladna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.