Skocz do zawartości

E34 520i nie chce odpalić na benzynie


jarek922

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pracowała normalnie na benzynie, później przy próbie odpalenia już nie było słychać pompy. Pomyślałem ok, pewnie pompa się spaliła no i z tym miałem rację, po podłączeniu na krótko nie działała. Przełożyłem ze swojej drugiej która jest na pewno sprawna i też nie chce odpalić.. Pompę słychać jak pracuje, ale nie podaje paliwa. Nawet jak zdejmę przewód ten przy pompie to przy kręceniu rozrusznikiem nie idzie nawet kropla benzyny. Przełożyłem ją znowu do drugiej e34 i zapaliła od razu. Co może być nie tak? Dodam, że na gazie wczoraj odpaliła normalnie w trybie awaryjnym, teraz po tak długim postoju na gazie nie chce. Paliwa w zbiorniku ponad 20 l. I jeszcze jeden dziwny objaw. Po przekręceniu kluczyka słychać pompę przez jakieś 3-5 sekund, natomiast od razu po nieudanej próbie odpalenia i ponownym przekręceniu kluczyka słychać ją dosłownie przez ułamek sekundy. Co może być uszkodzone? Nie mam już pomysłów :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z wtyczkami lub kablami idącymi do tej pompy .U mnie kiedyś jeden nadtopił sie gdzieś w kabinie po drodze od przekażnika do pompki i też miałem cyrki raz mi pompa chodziła raz nie.Spróbuj może tak jak ja świrowałem najpierw z osobnym aku podłączonym bezpośrednio pod tą pompe zamontowaną w baku.A na tym co masz pod maską normalnie odpalać tylko kable sobie zrób porządne z wtyczkami żeby to poizolowane było jak należy bo z paliwem i prądem żartów nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Okazało się, że ktoś w tej drugiej E34 kombinował coś z pompą i pozmieniał kable we wtyczce od zasilania. Wystarczyło zamienić + z - i wszystko gra. Pommpa działała tylko pompowała nie w tą stronę co trzeba. Zmyliło mnie to, że w drugim samochodzie wszystko działało, a przyczyną była taka błahostka.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.