Skocz do zawartości

Doposażenie fabrycznego audio,(DENSION 500S) czy warto? E60


MOREN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie, mam zwykłą najprostszą wersje radyjka w swojej E60 czyli bez navi, mp3 nie czyta, mały monitor. Chciałem mieć mp3 w aucie ale nie poprzez jakieś transmitery które dają kiepską jakość dźwięku. Znalazłem coś takiego Dension Gateway 500S https://car-tronic.pl/dension-gateway-500s-bluetooth-audi-bmw-mercedes-saab-volvo-aston-martin-porsche-p4260.html Pan z obsługi tej firmy powiedział że ten model bedzie idealnie współpracował w moim aucie mimo tego że nie mam nawet zmieniarki,jedyną czynnością prócz instalacji będzie wymagane dokodowanie funkcji zmieniarki (pewnie NCSem zapewne jak koledzy pomogą to wykonam :D ) Pytanie jest takie, czy warto coś takiego zakładać za 1500plnów ? Zastanawiam się nad funkcjonowaniem tego, czy ktoś może coś takiego widział w akcji lub ma zamontowane w swoim aucie? Niy ma działać na zasadzie zwykłej seryjnej zmieniarki i sterowanie odbywa się pokrętłem i-drive lub z kierownicy. 1500pln za mozliwość rozbudowania bazy mp3 do 320gb to dość sporo, zastanawiam się ile musiałbym dołożyć żeby np. kupić zestaw oryginalnego zestawu audio do mojej e60 gdzie miałbym pewnie już navi, wiekszy szerszy monitor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj a nie lepiej za te pieniądze założyć sobie np.radio z navi po lifcie .Tam już masz MP3.Sam taka operację robiłem.Koszt nie wielki i z pewnością oryginalny produkt BMW. :norty:Jesteś z moich okolic,jak coś dam ci namiar na pw. gdzie to i za ile robiłem.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj a nie lepiej za te pieniądze założyć sobie np.radio z navi po lifcie .Tam już masz MP3.Sam taka operację robiłem.Koszt nie wielki i z pewnością oryginalny produkt BMW. :norty:Jesteś z moich okolic,jak coś dam ci namiar na pw. gdzie to i za ile robiłem.

 

tez to rozwiązanie rozważałem... niestety nie oriętuje się dokładnie jak jest z kompatybilnością i ogólnie spasowaniem tego oryginalnego sprzetu do auta w którym było tylko podstawowe radio.

podeślij na pv namiary, moze bym się tym zainteresował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu Dension'a masz o wiele więcej opcji niż przy radiu pro. Oczywiście poza nawigacją.

TV I video, którego nie ma pro. Dodatkowo nie musisz "demolować" deski rozdzielczej podczas montazu.

czyli to urządzenie które zamieszczone jest w linku ma możliwość podłączenia również tv i video? nie zauważyłem nic takiego w opisie... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu Dension'a masz o wiele więcej opcji niż przy radiu pro. Oczywiście poza nawigacją.

TV I video, którego nie ma pro. Dodatkowo nie musisz "demolować" deski rozdzielczej podczas montazu.

czyli to urządzenie które zamieszczone jest w linku ma możliwość podłączenia również tv i video? nie zauważyłem nic takiego w opisie... :shock:

 

 

Tak ale musisz dodatkowo zaopatrzyć się w moduł AVR do tego (jak kiedyś szukałem to wychodziło jakies ok 700-800 talarów ekstra w zalezności od sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.