Skocz do zawartości

Nagranie softu na płytę


pawel198804

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie może z serii dziwnych ale czy jesteście w stanie po nagraniu softu wejść na tą płytę i zobaczyć jakie pliki się na niej znajdują? U mnie nie jestem w stanie wejść na płytę i nie wiem czy jest to normalne czy coś jest nie tak z moją nagrywarką ponieważ wszystkie płyty mi czytnik navi odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czy może mi ktoś wskazać, który dokładnie mam soft nagrać do MK2 z mono navi?

Konkretna wersja, bo nagrywam te wersje oryginalne z konta duniek2 ( http://chomikuj.pl/duniek2/BMW/ORYGINALNE+SOFTY+do+NAVI ) na chomiku i mam właśnie taki kabaret, że mi pokazuje, że płyta niedostepna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie jeśli komp nie widzi nagranej płyty to przyczyny mogą być:

 

1.Niekompletnie pobrany plik

2.Zła prędkość nagrywania ( ma być jak najwolniej:

3.Zmień program np. na Nero

 

A inne płyty śmigają z czymkolwiek np. muzyką ??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@duniek

Nagrywałem softy od Ciebie z chomika, zarówno oryginalny soft 17_1 jak i soft z folderu "soft MK2" i w obu mam pustą płytę po nagraniu.

 

Nie znalazłem softu pasującego do mojej navi z obrazem o innym rozszerzeniu. Chyba, że nie umiem szukać to prosiłbym o link do takowego, bo wsadziłem już prawie 500zł w nowe radio i czytnik i efekt dalej żaden... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to jaki masz problem ??? Masz obraz i nagrywasz ....a jakim cudem po nagraniu na płytę go nie widać :shock: :shock: :shock: ....bo pewnie nie ma tego obrazu fizycznie...pobierz ten o rozszerzeniu bin :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierałem i nagrywałem ten o rozszerzeniu .bin (zresztą pisałem o tym już wcześniej). Płyta po nagraniu czysta, a dokładniej to nie da się na nią w ogóle wejść.

 

Tak ma być:)

Płyta dla komputera wydaje się czysta bo ma inny system plików, generalnie polecam nagrywać na płytach Sony.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być:)

Płyta dla komputera wydaje się czysta bo ma inny system plików, generalnie polecam nagrywać na płytach Sony.

 

Bez żartów :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Do autora: ja pobrałem te pliki ,nagrałem bezproblemowo,wchodzę bezproblemowo w nagraną płytę a czy działa to nie wiem...nie mam nic z MK2 więc nie sprawdzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.