Skocz do zawartości

Podlanczanie radia w Z4


martin735

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawde to nie wiem jak jest :shock:

Moj brat wymienial w czerwonej, zwykle stereo na l7 i mu od razu zagralo bez kodowania (co prawda pociagnal swiatlowod) - w e85 kodowanie pozwala zobaczyc equalizer (przy zwyklym radiu prof jest do wyboru kilka opcji dzwieku) :P

Jak wymienialem w e89 na L7 (Top Hifi) to sprzet bez kodowania w ogole nie zagral. :nienie:

Mysle, ze jezeli chcesz miec lepsze audio to nalezy takze wymienic wzmaka - chociazby na tego z hifi (ten sam jest od e46, e90, z4 - na allegro za 100pln), albo inny dobry aftermarketowy wzmak, ktory zasilisz sygnalem po chinchach z nowego radia. :cool2:

Moze sie tez urodzic kolejny probrem czy te super hiper woofer Carvery z L7 zagraja dobrze na nowym 'niefabrycznym' wzmaku :mad2:

Wg mnie nie zagraja dobrze bo juz z fabryki te glosniki graja duzo gorzej niz te ze zwyklego hifi

Podsumowujac:

- wkladaj nowego dobrego wzmaka

- wloz nowe suby

- musisz pociagnac nowe kable (przynajmniej zasilanie wzmaka i sygnal do wooferow), bo kabelki fabryczne BMW sa bardzo cieniutkie :roll:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zaczynam powoli zastanawiac sie nad nowym markowym wzmacniaczem ale nie bede ukrywal ze wolalbym zeby zagral tam ten orginalny :/ gadalem dzisiaj z kolesiem elektrykiem nad tymi konwenterami i on twierdzi ze po odpaleniu samochodu jest nie czysty dzwiek ale mowil ze gdzies zalatwi taki ze bedzie czysto gral no zobaczymy. Tak sie dzisiaj przygladalem ktoredy by tam puscic w razie wu te chincze i nie mam pojecia, nigdy nie rozbieralem takiego samochodyu jak z4 wiec bedzie pod gorke . :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Podlaczylem dzisiaj nowe radio i jakis nie pierwszej nowosci wzmacniacz. Wszystkie kable poprzeciaglem i popodlanczalem i zas jest problem bo dalej po odpaleniu samochodu buczy mi w srodku a nawet jak dodaje gazy te buczenie sie nasila !!! Co robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.