Skocz do zawartości

Problemy z el otwieraniem i przewodami klapy bagaznika E61


mattig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesli ktos ma problem z klapa w E61 zamieszczam instrukcje naprawy w pliku pdf pozdrawiam

http://forumai.bmw-klubas.lt/download/file.php?id=43803&sid=e71d19d4dc91e33e77eb88e23e09b0a4

Rewelacja, wielkie dzięki!!!

 

Jako że u mnie szykuje się to samo (nie otwiera się szklana klapa, nie działa jej ogrzewanie, i teraz jeszcze błąd lewego światła hamulca) -- mam 3 pytania do osób, które coś robiły w tej okolicy:

  • Czy macie jakieś uwagi do tej instrukcji, jakieś komentarze po zabiegu?
  • U mnie nie otwiera się szklana część klapy -- co mam zrobić, instrukcja pisze o otworzeniu tego...
  • Jakie kable najlepiej kupić do naprawy i czym zaizolować -- nie chciałbym wsadzać byle drutu i owijać "skoczem", bo problem będę miał za rok znowu.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przerabiałem temat z otwarciem szyby awaryjnie. W warsztacie proponowali nawet jej zbicie... heh

 

Tak więc samą szybę można w klapie otowrzyć awaryjnie.

Musisz zdemontować wszystkie wewnętrzne plastiki te od klapy, tak by dostać się w okolice silniczka wycieraczek.

Z boku tam jest taki mały dings, który trzeba przesunąć i szyba się otowrzy.

Tutaj link do opisu całej operacji http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=154633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.