Skocz do zawartości

Muzeum BMW


Vale46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w maju chce zabrać ojca do muzeum bmw (taki prezent urodzinowy) ale nie mam pojęcia czy trzeba jakoś wcześniej coś rezerwować czy wystarczy przyjechać kupić wejściówkę i po zabiegu? Jeśli ktoś był i wie jak to się odbywa to z góry dziękuje za info ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW-WELT - za darmo

BMW-Muzeum - coś koło 5-6 E od osoby

Olimpia Turm (wieża olimpijska, 6 minut piechotą w parku od BMW-Welt) = ok 5-6 Euro za wjazd od osoby

 

Parkujesz w BMW-Welt.

 

Na wszystkie 3 obiekty potrzebujesz CAŁEGO dnia, zaczynając powiedzmy od 10 rano.

 

Polecam następującą kolejność:

1. BMW - Muzeum

2. Olimpia Turm (restauracja na dole)

3. BMW Welt (odpoczynek, kawa, ciasto w kawiarence, drobne rozrywki, doskonały na zakończenie dnia wycieczkowego)

 

Jest jeszcze coś wspanialszego od BMW w Monachium (jako obiekt do zwiedzania oczywiście) - to jest Deutches Museum. Największe muzeum na świecie, z najprawdziwszymi obiektami typu CAŁE statki wraz żaglami i masztami w środku, układami planetarnymi, łodziami podwodnymi, samolotami. Wszystkiego można dotknąć i wieloma rzeczami się pobawić. Na zwiedzenie muzeum potrzeba tygodnia - na "przelotówkę" po muzeum trzeba cały dzień, parę minut w każdej sali. Zwiedzanie tego muzeum jest bardzo wyczerpujące (powolne chodzenie) - więc z marudnymi dziećmi po paru godzinach będzie ciężko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem będzie płacz że do fabryki nie wpuścili... :mad2:

 

Zalecam zarejestrować się na wycieczkę po fabryce, pojechałem tak na pałę i wtopa. Welt i Museum zwiedziłem ale na fabrykę sie nie załapałem bo grupa 30stu osób tylko na raz i wszystko zarezerwowane z góry.

Na ostatnią minute zwolniły się dwa miejsca bo jakaś para nie dotarła a nas była trójka :duh: Mogłem wybierać - zwiedzić fabrykę lub porzucić żonę albo dziecko. :think:

Nie da się przekonać Niemca aby dziecko poszło jaki 31-wsza osoba :nienie:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem będzie płacz że do fabryki nie wpuścili... :mad2:

 

Zalecam zarejestrować się na wycieczkę po fabryce, pojechałem tak na pałę i wtopa. Welt i Museum zwiedziłem ale na fabrykę sie nie załapałem bo grupa 30stu osób tylko na raz i wszystko zarezerwowane z góry.

To muszę ogarnąć temat żeby wszystko wypaliło bo szlag by mnie trafił jakby mnie nie wpuścili bo się nie zarejestrowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku lub angielsku rejestrujesz/zarezerwujesz się pod nr +49 89 12501 6001 lub mail infowelt@bmw-welt.com. Teraz przebudowują fabrykę i nie zobaczysz samego składania auta ale zobaczysz inne procesy włącznie z składaniem silnika :cool2:

Powodzenia ! Ja żałuję że nie wiedziałem :cry:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku lub angielsku rejestrujesz/zarezerwujesz się pod nr +49 89 12501 6001 lub mail infowelt@bmw-welt.com. Teraz przebudowują fabrykę i nie zobaczysz samego składania auta ale zobaczysz inne procesy włącznie z składaniem silnika :cool2:

Powodzenia ! Ja żałuję że nie wiedziałem :cry:

Wielkie dzięki :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.