Skocz do zawartości

pytanie o hydraulike klapy tylnej


marcin735

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje auto to bmw e38 735i z 2000r mam dociaganie tylnej klapy a chcialbym dolozyc hydraulike jakie czesci musze dokupic oprocz

przewodow hydraulicznych

pompy

sterownik

przycisk do srodka klapy

silownik

elektryka to nie problem czy moze zostac zawias klapy i zamek w tylnej klapie jakie jeszcze oprocz wymienionych mosze dokupic elementy bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego tematu to podziele sie z toba moimi doswiadczeniami :). Kup uzywane czesci bo nie ma sensu przeplacac srogo za to. Sprawdz tylko czy silowniki nie sa upocone. Najwazniejsze to kupic nowa pompe i to w ASO. Ja przerobiłem u siebie 3 uzywki i nigdy wiecej. W ASO koniecznie kup zalaną pompe olejem i dogadaj się żeby ci w gratisie dorzucili literek tego samego oleju u mnie w Łodzi się udało wynegocjować że dostane rabat tylko 5% ale do tego olej :). Reszta tak jak mowilem uzywka.

Co do zawiasow to chyba mam takie jak byly bez tego :) przepraszam ale juz nie pamietam, bo troche czasu minelo od montazu. Zamek jak masz z dociaganiem to tez zostaje.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z tego co wiem to trzeba zakodowac jeszcze to??( poprawcie mnie o ile ie myle)

 

 

Moze tak byc ale tego nie wiem :( Jak ja montowalem to poprostu wstawilem do serwisu auto, przywizolem czesci i powiedzialem zamontujcie i ma dzialac :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.