Skocz do zawartości

[e39] Problem z orginalnym kluczykiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak nie dawno zakupiłem e39. Przy kupnie interesowałem sie wszystkim ( sprawy mechaniczne itd ) ale nie zwróciłem uwagi orginalny kluczyk. Sprawa wyglada tak ze normalnie odpala ale mam problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Mianowicie jak wkładam kluczyk do zamka i chce zamknąć wszystkie drzwi to kluczyk sie nie przekreca. Musze próbowac z 20cia razy aż w koncu załapie i zamknie auto a później to samo by auto otworzyć.

Ktos pewnie sie spyta czemu nie moge zamykać ani otwierać auta pilotem no i tu jest problem. Z ciekawości otworzyłem kluczyk i jak sie okazało w środku jest tylko taka mała jak pestka, czarny chip i nic po za tym a powinno być cos jeszcze by przyciskami na kluczyku operować danymi funkcjami. Jedyna żecz na jaka nie zwróciłem uwagi kupujac auto.

Co musze teraz zrobic by sterowac centralnym z kluczyka ? Wystarczy tylko dokupic ( o ile sie da ) płytke czy musze dorobic nowy kluczyk a jak wiadomo to nie bedzie takie tanie.

W zapasowym komplecie jest ten sam problem chodz tam juz nie ma pilota ale nie moge przekrecić zamka by zamknąć /otworzyc auto.

Za odpowiedz bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.