Skocz do zawartości

e36 Touring zmiana Car audio.


misiaczek5236

Rekomendowane odpowiedzi

witam.na poczatku napisze ze czytalem troche ale nic sensownego nie znalazlem bo tylko kazdy laduje suba do tylu.jestem szczesliwym posiadaczem mojej bmki e36 w Touringu.audio jakie jest kazdy wie.jest slabe.dlatego chcialbym zmienic co nie co bo to co jest nie robi roboty.gra mizernie slabo.Mialem radio oryginalne na cd bussines cd rds lecz zostalo zmienione na kenwooda z usb.narazie to radio zostanie.z czasem je zmienie jak beda pieniazki na to.ale zapewne lepsze jest to radio od oryginalnego :) chcialbym wymienic glosniki z przodu i z tylu na jakies inne.wiem ze wszedzie sa 13cm.ale to jest za malo i one nie graja wogole.slyszlaem ze mozna dostac dystanse do przody na 16cm ale nie znalazlem na allegro takich.powiedzcie co warto wsadzic zamiast oryginalnych glosnikow?myslalem nad 16 do przodu i 16 do tylu.jeszcze nie rozbieralem podsufitki zeby dostac sie do glosnikow z tylu ale wydaje mi sie ze po malych modyfikacjach z dystansem mozna wsadzic tam 16cm.myslalem tez o 6x9 bo mam jakies w pudelku Infinity.

 

 

da ktos jakes propozycje?jak macie u siebie w autach zamontowane ca?jakie glosniki itp ?

 

milo by bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie w temacie ??nie polecicie zadnych dobrych glosnikow na przod ?

 

chcialbym zebyscie polecili jakies glosniczki na przod.zestaw odseparowany.myalelm o Focalu albo dls.macie jakies inne propozycje?oczywiscie mowie o 16cm.tylko dorobic bede musial dystanse ale jeszcze nie wiem jakie dokladnie.

na tyl leci skrzynia focala 33a plus wzmak magnata rx44 4 kanalowy,moge pod niego podpiac przod i raczej tka zrobie tylko nie wiem jeszcze jakie glosniki.

radio narazie jest kenwooda ale w przyszlosci zmienie na jakies alpine ktore bd pasowalo barwa do podswietlenia bmw.radyjko tez mozecei jakies polecic bo na wiosne trzeba juz robic cos w ca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat touringa w E36...

Brak basu, więc zastanawiam się nad subem lub jakieś głośniki w bagażniku, lub w klapie.

Najbardziej praktyczna wydaje mi się klapa. Robił ktoś coś w temacie?

Oczywiście 16 na przód + gwizdki obowiązkowo.

A tu co znalazłem w temacie:

viewtopic.php?f=92&t=44979&hilit=E36+touring

viewtopic.php?f=92&t=72222&hilit=E36+touring

viewtopic.php?f=92&t=144231&p=1019119&hilit=E36+touring#p1019119

viewtopic.php?f=92&t=170482&p=1225015&hilit=E36+touring#p1225015

viewtopic.php?f=92&t=170363&p=1373607&hilit=E36+touring#p1373607

mam tyle koni, że mnie nikt nie dogoni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.