Skocz do zawartości

Rejstracja Cabrioleta z zagranicy !!!


martin735

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz...artykuły artykułami ale mam znajomego który ma od 2 lat takie auto a teraz kupił kolejne X6 :mrgreen:

Ma wypożyczalnie aut i pomoc drogową.Auto spełnia wszystkie formalne wymogi( jako pomoc drogowa ) bynajmniej papierowo potwierdzone przez urzędy więc ja nie widzę problemu :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje dostalem wczoraj dwie ale jeszcze nie dopracowane do konca ale mysle ze juz dzisiaj bede wiedzial juz cos wiecej

W moim przypadku moge zarejstrowac auto jako samochod do przewozenia pieniedzy jedyny chaczyk jaki tu jest to trzeba zamontmowac nie wielki sejf do badaznika koszt to okolo 300zl !!!

droga opcja to mam juz kogos w niemczech aby zarejstrowac na niego auto tylko dopiero dzisiaj bede wiedzial ile to bedzie kosztowac- minus jest taki ze bede mial germanskie tafle,ale oszczedzajac okola 8 tysiecy zlotych chyba moglbym to przebolec :) a sprzedajac po paru latach te auto bede mogl je spokojnie sprzedac na mobile bez zadnego problemu w niemczech :) Zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej pierwszej to szkoda czasu.Kontrole które teraz są tak weryfikują dokładnie wszystko w przypadku przewozu kasu ze szok.Pierwsza sprawa to musisz mieć uprawnienia to przewozu kasy czy konwojowania.Mało tego: musisz udowodnić iż bardzo często tę gotówkę przewozisz dajmy na to do banku.Sporo osób na tym popłyneło i niestety nic nie zarobiło do przodu.Druga opcja bez kombinacji jest ok :mrgreen:

Sam mam takie jedno auto ale we Włoszech zarejestrowane :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze poprostu zaplace ta akcyze i przestane juz kombinowac bo dowiadywalem sie ze przejdzie na 6200zl.

Mial byc zarejstrowany w niemczech ale zarejstrowanie auta tablice itd... to nie wielki koszt bo okolo 100e na rok ale jak mam zaplacic ubezpieczenie 200e z chakiem co 3 miechy to lekka przesada .. juz teraz wiem dlaczego niemcy tak pieknie sola za stluczke jak placa takie ubezpieczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwosc poplaca!

Nie ma co kombinowac.

Moze ktos sie jeszcze wezmie za eurotax zeby wartosci Bmw w Polsce nie byly nizsze 20-30% niz w Niemczech

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu nie jakoś strasznie dużo, jakoś da się przecierpieć tę akcyzę. Kombinowanie przy tej wartości pojazdu to trochę tak, jakby sępić na autocasco.

 

 

Zdjęć jeszcze nie widziałem (muszę się zarejestrować na topdown - jeśli mnie wpuszczą z 'tin top' :norty: ), ale zapowiada się grubo!

 

PS już się zarejestrowałem. W mordę, jak chcę ten dyfuzor! To najpewniej część nr 51710410384, chodziła po ok. 2500 PLN.

 

Parkujesz może w jakimś ciemnym miejscu na ulicy...? :norty:

Edytowane przez corsaire77
20141104_063438-1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego wydalem na auto 70 kola a tu skompie 6 kola na akcyze ale moze to tez dla tego bo nie spieszy mi sie z rejstracja auta a przy okazji sie dowiedzialem co nie co na rozne tematy :) jutro jade oplacic akcyze zobaczymi jaki bedzie finisz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.