Skocz do zawartości

Dmuchawa wentylacja cos sie staslo ?!


daczubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum.

Ogromna ilosc informacji :)

Zwracam sie do kogos o pomoc. Kilka dni temu wentylator (lub cos innego) zaczelo piszczec od czasu do czasu w wentylacji, ale po przejsciu na 3 lub 4 bieg nawiemwu przestawalo. Niestety nawiew w koncu przestal dzialac. Sprawdzilem bezpieczniki i faktycznie okazalo sie ze byl spalony. Wymienilem, ale niestety nic to nie pomoglo. Jedynie slysze (po przekreceniu nawiewu na 4 bieg), ze cos pyknie raz lub 2-razy i tyle. Po wylaczeniu dmuchawy rowniez pyknie raz lub dwa. Tak jakby cos sie zacielo. Przyznam, ze nie bardzo znam sie na mechanice i prosilbym o pomoca. Byloby super gdybym mogl gdzies podjechac (do kogos kto kocha BWM-Warszawa) i podpowie mi co mam zrobic.

 

PS.

Przy okazji mam kilka innych pytan.

 

BMW 316 '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyrokuj na podstawie mojego zdalnego widzimisie. ja przeciez auta nie widzialem, szczerze mowiac nigdy nie jechalem e30 :D:D

 

Napisalem tylko, co bym podejrzewal, gdybym sprawdzil prąd, bezpieczniki, etc. Poszukaj w szukajce, jak sie dostac do tego sinika, sprawdz napiecie na wtyczce przy roznych biegach. Jak jest to pewnie silnik. Poszukaj jak sie go wymuje (czy demontarz calej deski czy nie) i sprobuj samemu. Odwiedz ze dwa szroty i działaj!

pozdrawiam

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.