Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to nawet więcej niż dobrze jak na ekipę na emigracji :D

Tak obserwuje np. wątek nt większego zlotu na BimmerBoard.be i tam po praktycznie 2 miesiącach zebrało się całe 35 osób (nie liczę tych, którzy "może" będą).

 

Natomiast co do miejsca to szczerze mówiąc nie znam za bardzo okolic Amersfoortu i ogólnie centralnej Holandii :? Ale porozglądam się jeszcze i myślę, że jeden z weekendów w drugiej połowie marca to już taki realny termin na spotkanie :mrgreen:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Mysle ze musi byc troche cieplej. Bo spotykanie sie i podziwianie aut przy temp 7 czy 8 stopni raczej przyjemne nie jest.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już powinno być lepiej, od przyszłego tygodnia ma być około 10 stopni, chyba nie będzie dalej tak zimno w drugiej połowie marca :mad2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Polecam weer.nl i zobaczenie pogody dlugotrrminowej. U mnie pokazuje 12 marzec 7 stopni :-D zimny poczatek roku. Rok temu to w polowie marca mialem juz letnie kapcie teraz to chyba w kwietniu dopiero :-D

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lista dosc spora. Ciekawe ilu nas faktycznie dojedzie.

Moze by tak Hoek van Holland? Darmowy duuuuzy parking praktycznie przy samej plazy (Strandweg).

W tle wydmy. Fajne miejsce na fotki.

Będę Młody Wiecznie!

------------------------------------

Galeria mojej ex piątki

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=186711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo z drugiej strony na maasvlakte, teraz tam sporo dosypali i jest mnóstwo terenów typu parkingi, puste drogi, plaże itp. sieniek; nie śmigasz przypadkiem ładnym srebrnym sedanem na polskich blachach? często taką widzę w dordrechcie koło roboty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem tak. Jak mam robic prawie 500 km tam i z powrotem do hoek van holland zeby posiedziec na parkingu 2 godziny to ja odpadam :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
tez myslalem o hoek van holland bo tam jest parking za 5e na caly dzien i fajna okolica.. nikt nie mowi ze bedziemy stac 2 godziny na parkingu. Tam sa bary i restauracje otwarte chyba caly czas, wiec jakas kawka, cos do jedzenia, jest w zasiegu.. Ale piszcie co wy na to, albo podajcie jakas inna propozycje miejscowki i jakos to uzgodnimy.. Wszystko na spokojnie, dogadamy sie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Aha.. co do terminu to mysle ze tak jak kolega pisal, weekend w drugiej polowie marca jaknajbardziej pasuje.. to tez jeszcze dogadamy. widze ze na liste nikt sie nie wpisuje juz od kilku dni wiec mozemy zaczac uzgadniac co i jak. czekam wiec na propozycje miejsca spotkania..pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wychodzi na to, że nie wszystkim hak holandii odpowiada, choć bigger pewnie nie ma nic przeciw :D może założymy plan według tytułu postu czyli spotkanie w amsterdamie, dla tych co mają blisko i często bywają to pewnie średnio ale pomyślcie np o kolegach z belgii , na pewno widzieliby to inaczej pomimo odległości. znam tam np taki fajny parking w ciekawej miejscówce tj jawa eliend i zresztą to jest amsterdam i zawsze można sobie jakoś czas zaplanować... jedna z opcji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie co innego podjechac z dordrechtu czy rotterdamu do hoek van holland gdzie macie kolo 50 km a co innego z enschede gdzie mam 240. przy malej odleglosci to sobie mozna spontana zrobic wskoczyc w auto i bum w pol godz na miejscu :-D jak mam robic prawie 500 to polowa drogi do polski do domu :-D

P.s. Ostatni weekend marca to wielkanoc

P.s. 2 chyba mieszkam w zlej czesci nl :norty:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge podjechac zarowno do Eindhoven jak i w dol. W Brukseli bylem w zeszlym miesiacu na Salonie 2013.

 

ja również jak tylko czasowo nie będzie mi to kolidować z niczym pojawię się gdzie by to nie było, po to jest auto żeby go czasem przegonić :wink:

 

na Autosalon tez sie wybierałem i akurat w weekend w , którym był ten dodatkowy pokaz extra wozów musiałem jechać za Hannover po fotele Performance, żałuje bo była premiera M6 GranCoupe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
mysle ze propozycja spotkania w Amsterdamie, tak jak bylo zalozone na poczatku, jest spoko.. ja dojade bez zadnego problemu.. tylko co reszta na to? czy pasuje wam takie miejsce? dla kolegi z Enschede to juz lepsza opcja? tak bylo w temacie wiec tak zrobmy... co wy na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok. Może być także np. Wijk aan Zee, to jest zaraz koło Amsterdamu a już nad samym morzem. Jest tam duży bezpłatny parking ( miejscówka na zdjęcia :8) ) , a także parę knajpek na plaży, więc usiąść będzie gdzie :D

 

EDIT: Mam pytanie, czy ma ktoś może program INPA z kablem żeby się podłączyć? FUEL INJECT SYSTEM mnie dopadł dziś dwa razy a nie ma na razie jak ogarnąć lapka z XP i odpowiednimi portami :mad2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też myslę że poczatek kwietnia będzie dobrym terminem, pogoda juz powinna być prawdziwie wiosenna :wink:

i też byłbym za jakimś ubocznym miejscem w okolicach Amsterdamu, jeśli już ma byc tak jak w temacie, że "wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu"

niech ktoś kto jest zakotwiczony w okolicach Amsterdamu pomyśli nad fajnym miejscem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja tez jestem za..data jaknajbardziej wporzadku jak dla mnie.. W takim razie 6 albo 7 kwietnia wchodzi w gre tak? co reszta ekipy na to?? co do miejscowki to tez popieram zeby bylo to gdzies na uboczu Amsterdamu zeby sie nie ladowac w miasto i nie bulic tak milionow za parking. Jesli ktos jest z tamtej okolicy to niech podesle nam namiary na jakas dobra lokacje. czekamy w takim razie na opinie co do miejsca i czasu, od reszty.. i dzialamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.