Skocz do zawartości

gdzie się powinien znajdować wzmacniacz


orzel_pomorze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie, potrzebuje informacji gdzie w sedanie powinien się znajdować wzmacniacz radia?? Wszystkie znaki na niebie i ziemi i wskazują na lewą stronę bagażnika, jednak tam jest pusto. Do dam ze mam CD radio, które nagle odmówili posluszenstwa. Sprawdzilem bezpieczniki, podmienilem caly zestaw z innego auta i cisza. Dodam ze jak podłącze malý model z e36 pod glowne gniazdo to gra idealnie. Mam wrażenie jakby winny byl kabel od dolnego panelu idący pod kokpit. I tu kolejne pytanie. Czy on idzie do wzmacniacza lub jakiegoś Modulu i wraca do tunera? Jeśli tak to gdzie tego szukać??

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego byłeś blisko ale jednak nie trafiłeś, szukaj z lewej strony ale w słupku przy podszybiu. A kabel idzie jeden bezpośrednio ze wzmacniacza do radia luknij na foto

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=65_0215&hg=65&fg=30

 

Sorki mój błąd :duh: pojechałem ze wzmacniaczem antenowym :nienie:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.