Skocz do zawartości

e39 98r. cieknący szyber dach


kris85m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem w mojej beemie. Woda leje mi sie do auta przez szyber dach zauważyłem że cieknie ona przy prowadnicach wstawie link to bedzie wiadomo o co mi chodzi tylko ze ten link nie jest w naszym ojczystym języku i nie wiem jak sobie z tym poradzić. pomocy

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=573457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz tego rozkręcać albo nie wiesz jak to jedź gdzieś gdzie to robią

ja tak miałem w innym aucie, pojechałem zapłaciłem i spokój na zawsze.

Pozdrawiam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przepchać odpływy.dwa z przodu w słupkach dwa z tyłu i po problemie. na pierwszym i drugim foto widać te węże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie był cyrk podobny, kanaliki drożne a tu ciągle mokro po słupku lecialo. No i wjechałem do garażu, ciemno i świecę latarką taką małą diodową po szyberdachu i....jest. Otóż znalazłem gdzieś schemat, że jakiś inteligent wymyślił kasetę szybra z 4 elementó : przód, tył i dwa boki. Zgrzewane są i uszczelniane taką masą plastyczną, wygląda coś jak silikon, jest czarna i idealnie wygładzona rzeby w kanaliku mogła woda lecieć. U mnie ta masa się poprostu wykruszyła i woda sobie tamtędy znalazła ujście. Urzyłem normalnego silikonu antygrzybicznego ładnie wyszlifowałem i jest spokój już drugi rok. Fotka przed szlifowaniem mojej poprawki. Odrazu mówię iż wyczyściłem ten smar po poprzednim właścicielu :mrgreen:

http://img831.imageshack.us/img831/8195/editpreviewy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po ciemku odsuń szyber, mała latareczka punktowa i jeden świeci a drugi patrzy przez odgiętą podsufitówkę (idzie odgiąć delikatnie) i patrzy gdzie przebije światło. No cyba że wężyk szlak trafił ale to sie raczej nie zdarza... Jak czyściłeś kanały?? drut wyszedł na dole auta??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drut nie wyszedł na dole ale myślę ze kanały mam drożne. Problem jest ze woda pokazuje sie przy prowadnicy szyber dachu i nie ścieka ona przez odpływy tylko na podsufitkę. ostatnio nawet jak trochę popadało to przy ostrym hamowaniu woda zaczęła się lać z lampki pod osłoną przeciw słoneczną tak jakby zbyt dużo tam sie wody zbierało. tylko cholera wie dlaczego :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem identycznie!!!! W lampce tylko brakował rybek :). Ja patrzyłem czy drut wyszedł dołem, może masz gdzieś zablokowany/przymarznięty odpływ i zrobił się zator. Najpierw wyklucz to, jeżeli nie to jak ci opisałem wyżej, ciemno, latareczka i jedziemy. Napewno znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.