Skocz do zawartości

BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981


Rekomendowane odpowiedzi

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANC91000CU78981

Kod typu NC91

Typ 535D (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57X

Pojemność skokowa 3.00

Moc 200

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor CARBONSCHWARZ METALLIC (416)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2006-12-13

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S2NPA M LM R. DOPPELSPEICHE 135 M NOTLAUF Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S416A SONNENSCHUTZROLLOS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S4M3A INTERIEURLEISTE ALU CUBE PURE Listwy wewnętrzne Alu Cube Pure

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

Sprowadzony z Francji więc bez historii będzie ciężko

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto uświnione, w środku obora a do tego ta moc....nie wiem w sumie ile km ma auto naprawde - sam właścieiel tez nie wie;/ chociaż do zdjęć gość mógłby umyć i posprzątać auto, na bezdotyku kosztowałoby go to 5-7zł i już by było lepiej....nie świadczy to o właścicielu dobrze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile właściciel miał ten samochód bo jak dlugo to bym sobie odpuścił. Jeżeli zdjęcia są po doprowadzeniu go do jakiegoś tam stanu(chyba ze nie są) to samochód może być strasznie niezadbany nie tylko wizualnie ale rownież mechanicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma wymieniony środek na poliftowy.

Kierownica jest obszywana, nie M-pakietowa (naklejka ///M naklejona na zwykłą lerę)

Dźwignia biegów poliftowa nałożona na starą "skrzynie"

No i z zewnątrz też lift zrobiony.

 

To nie jest nic złego ale tu ewidentnie chciało się ukryć stary rocznik.

Edytowane przez klagosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wasze opinie mnie trochę śmieszą gdyż widzieliście auto tylko na zdjęciach a opiniujecie jak byście co najmniej byli przy ekspertyzie, ale ok każdy ma prawo swobodnej wypowiedzi i opinii. Stan auta opisałem na ile sam posiadam wiedzę po waszej wypowiedzi mogłem uzupełnić zmienić i też tak zrobiłem i tu z miejsca dziękuje za pomoc bo teraz wiem gdzie będę mógł szukać pomocy. Stan auta jednak nie jest taki jak twierdzicie siedząc za ekranem i nie widząc osobiście auta więc trochę popłyneliście panowie potencjalny klienta jak przyjedzie ma prawo jechać autem do Autoryzowanego Salonu BMW i sprawdzić autko, dodam że autko było podłączane już do komputera BMW i sprawy zapisane w komputerze są jasne i nie zakłamane. Wasza wiedza na pewno nie jest zbędna ale nie wmawiajcie wszystkim użytkownikom waszych własnych opinii które macie po jakimś komisie czy koniku ja jestem prywatnym sprzedawcą i nie ingerowałem w auto jakoby ukryć jakieś wady defekty, wykonywane były tylko i wyłącznie wymiany należyte pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

night vision to pewnie to ma być:

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

 

nie ma

vin przeczytaj.

zresztą moc wychodzi 272KM z 200kW :?:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wasze opinie mnie trochę śmieszą gdyż widzieliście auto tylko na zdjęciach a opiniujecie jak byście co najmniej byli przy ekspertyzie, ale ok każdy ma prawo swobodnej wypowiedzi i opinii. Stan auta opisałem na ile sam posiadam wiedzę po waszej wypowiedzi mogłem uzupełnić zmienić i też tak zrobiłem i tu z miejsca dziękuje za pomoc bo teraz wiem gdzie będę mógł szukać pomocy. Stan auta jednak nie jest taki jak twierdzicie siedząc za ekranem i nie widząc osobiście auta więc trochę popłyneliście panowie potencjalny klienta jak przyjedzie ma prawo jechać autem do Autoryzowanego Salonu BMW i sprawdzić autko, dodam że autko było podłączane już do komputera BMW i sprawy zapisane w komputerze są jasne i nie zakłamane. Wasza wiedza na pewno nie jest zbędna ale nie wmawiajcie wszystkim użytkownikom waszych własnych opinii które macie po jakimś komisie czy koniku ja jestem prywatnym sprzedawcą i nie ingerowałem w auto jakoby ukryć jakieś wady defekty, wykonywane były tylko i wyłącznie wymiany należyte pozdrawiam

Nie wiem po co się w ogóle odzywasz w swojej sprawie. Nie przysporzysz sobie tym klientów i na pewno nic to nie zmienia w ocenie auta. Poza tym założyciel tematu wrzucił twój samochód do oceny, więc oceniamy, jak to na forum przeważnie bywa. Trzymaj ciśnienie i powodzenia w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkrety by właściciel rzucił?! I ustosunkował się do naszych wątpliwości, bo takie rzucanie się, że "JA NIC W AUCIE NIE GRZEBAŁEM" to z piaskownicy trochę i jeszcze bardziej syfem śmierdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja odpisałem na wasze ataki które nie koniecznie były potrzebne gdyz gdyż żaden z was nie widział i nie sprawdzał auta, a nie jestem zadnym handlarzem więc nie będę wam wypisywał że auto super zajebiste i że jedyne takie bo takie teksty widnieją na stronach i można usłyszeć jak się jedzie oglądać auto. Jeżdzę autem osobiście i po za normalnymi wymianami klocków płynów oraz wymiany tłumnika drgań siatka elastyczna za tłumikiem oraz zawór sterujący EGR oraz jak sami zauważyliście zostały założone lampy kierownica i wcale nie jest naklejany znaczek ///M gałka biegów żadnej więcej ingerencji nie było, więc jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam do oględzin i rozmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.