Skocz do zawartości

BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
200 kW *1,34 wychodzi 268 KM

 

1 kW = 1,35962162 KM

 

przedliftowe 272KM jak byk

więc trzeba to zmienić w opisie bo niektórych może w błąd wprowadzić że to wersja FL 286 KM

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dźwignia biegów poliftowa nałożona na starą "skrzynie"

Nakładka LCI nie będzie pasować.

 

Musisz jakiś chiński wynalazek zamontować. Np:

http://www.e92-lighting.com/products/BMW_E92_E90_LED_GEAR_SHIFT_LHD-1081-22.html

Tu jest ekstra jest podświetlenie jaki bieg.

 

A w samochodzie z ogłoszenia jest najtańsza tandeta:

http://www.ebay.com/itm/NEW-BMW-M-TECH-AUTO-GEAR-SHIFT-KNOB-E36-E46-E39-E60-E83-X3-E53-X5-E38-Z3-E40-/280997765861?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item416cc5a2e5

 

I możesz mieć nawet E46 z gałką E60 po liftingu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za info panowie nie miałem pojęcia szczerze o takich zamiennikach i możliwościach a a ktoś zapytał po co była wymieniana kierownica tu mój błąd z ręką na sercu rozpędziłem się po przeczytaniu tych wszystkich spostrzeżeń a kierownica jest oryginalna ///M PAKIET tak jak reszta też jest oryginalnie ///M PAKIET gałka wymieniona na poliftową wraz z lampami przednimi i tylnimi żeby zmienić auto na poliftowe i je odmłodzić ...efekt myślę że nie jest zły i już inaczej się patrzy na auto. W dowodzie mam 200 kW cały czas myślałem ze mnoży się razy 1,34 wielkie dzięki za sprecyzowanie mojej wiedzy tak że tera zwiem ze moja ///M ma więcej koników :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś od początku napisał to w ogłoszeniu to nikt by się nie czepiał, chociaż na tym akurat forum wszelkie odstępstwa od VINu są źle widziane. Od początku nie podałeś rocznika, wyposażenie też wymyśliłeś!

 

Spodziewałeś się, że tego nikt nie odkryje? Masz małą nauczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podałem stan faktyczny jaki jest na dziś dzień więc nic nie wymyśliłem a rocznik podałem jaka jest data rejestracji auta więc tutaj też nie zawiniłem a dodatkowo podałem VIN nie ukrywałem go po to by potencjalny klient mógł sobie sprawdzić auto w serwisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolego, który nosi się z zamiarem kupna tego pięknego egzemplarza 535, może dostukasz trochę pieniążków i będziesz w stanie kupić auto z naszej firmy:

 

http://otomoto.pl/show?id=C27857489&preview=1

 

vin CU43819

 

Auto jest serwisowane w ASO BMW Inchcape Warszawa - od roku 2008 przez jednego doradzcę serwisowego.

 

przy 115.000 miało wymienione: olej z miską w ASB i kolektor dolotowy.

 

ostatni serwis w styczniu 2013 - plyn hamulcowy ( tarcze i klocki przód - ok. 10.000 temu - spory koszt), przewody ciśnieniowe sterowania turbin i przetworniki ciśnieniowe.

 

przy okazji -

535d przed liftem i po lifcie to wojna światów jeżeli chodzi o pracę silnika - na papierze 14 koni lepiej wrazenia z jazdy + 50 koni ( pierwszą 535d nasz prezez kupił pod jako trzecią sprzedaną 535d w polskim salonie. została sprzedana parę lat temu z przebiegiem ponad 200K , ostatnio widziałem ogłoszenie chyba tego auta z przebiegiem ok 130 - cuda nie widy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolego, który nosi się z zamiarem kupna tego pięknego egzemplarza 535, może dostukasz trochę pieniążków i będziesz w stanie kupić auto z naszej firmy:

 

http://otomoto.pl/show?id=C27857489&preview=1

 

vin CU43819

 

Auto jest serwisowane w ASO BMW Inchcape Warszawa - od roku 2008 przez jednego doradzcę serwisowego.

 

przy 115.000 miało wymienione: olej z miską w ASB i kolektor dolotowy.

 

ostatni serwis w styczniu 2013 - plyn hamulcowy ( tarcze i klocki przód - ok. 10.000 temu - spory koszt), przewody ciśnieniowe sterowania turbin i przetworniki ciśnieniowe.

 

przy okazji -

535d przed liftem i po lifcie to wojna światów jeżeli chodzi o pracę silnika - na papierze 14 koni lepiej wrazenia z jazdy + 50 koni ( pierwszą 535d nasz prezez kupił pod jako trzecią sprzedaną 535d w polskim salonie. została sprzedana parę lat temu z przebiegiem ponad 200K , ostatnio widziałem ogłoszenie chyba tego auta z przebiegiem ok 130 - cuda nie widy )

 

Ladna macie ta 535;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolego, który nosi się z zamiarem kupna tego pięknego egzemplarza 535, może dostukasz trochę pieniążków i będziesz w stanie kupić auto z naszej firmy:

 

http://otomoto.pl/show?id=C27857489&preview=1

 

vin CU43819

 

Auto jest serwisowane w ASO BMW Inchcape Warszawa - od roku 2008 przez jednego doradzcę serwisowego.

 

przy 115.000 miało wymienione: olej z miską w ASB i kolektor dolotowy.

 

ostatni serwis w styczniu 2013 - plyn hamulcowy ( tarcze i klocki przód - ok. 10.000 temu - spory koszt), przewody ciśnieniowe sterowania turbin i przetworniki ciśnieniowe.

 

przy okazji -

535d przed liftem i po lifcie to wojna światów jeżeli chodzi o pracę silnika - na papierze 14 koni lepiej wrazenia z jazdy + 50 koni ( pierwszą 535d nasz prezez kupił pod jako trzecią sprzedaną 535d w polskim salonie. została sprzedana parę lat temu z przebiegiem ponad 200K , ostatnio widziałem ogłoszenie chyba tego auta z przebiegiem ok 130 - cuda nie widy )

 

-to odstukajcie troszkę pieniążków i sprzedajcie koledze z forum w budżecie jaki ma przeznaczony na zakup auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nasze auto nie jest najtańsze. Ponegocjować można, ale w rozsądnych granicach.

 

Zdaję sobie sprawę, że na allegro jest mnóstwo aut w atrakcyjnych i super atrakcyjnych cenach - niektóre z nich nawet jeżdzą.

Ostatnio ktoś w rozliczeniu chciał nam zostawić swoją perełkę E60, rok 2004, którą sam sprowadził. Ta perełka w 2010 roku miała we francji 250.000 km więcej na liczniku niż w 2012 w Polsce.

 

Handluję samochodami BMW i Mercedes i nowymi częściami do BMW ( allegro sklep BMW-7 ) i często spotykam oszołomionych właścicieli samochodów, którym wydaje się, że ich auta mają 150.000 km. Wkurza mnie jak słysze opinie, że tak drogie auta nie powinny się psuć po tak małym przebiegu. Niestety Polska jest krainą gdzie jedynym kryterium jest cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
W większości się zgadzam z kolegą powyżej ale cena nie jest jedynym kryterium, bo dochodzi jeszcze "bezwypadkowość". Od handlarzy wiadomo jak to wygląda częśto, wymieniane drzwi maski nadkola błoniki a czasami i dachy ale klient kupuje przecież miernikiem wykazany bezwypadek :duh: O tym że cena nie zawsze przyciąga ludzi jest moje auto, nawet za 42tys nikt sie nie pofatygowal, 2008 rok 107tys przelotu, no ale malowane bylo prawie wszedzie, bo oczywiscie auto prawie 5 letnie nie ma prawa byc malowane bo stoi non stop w garazu i nie nie zarysuje, nie przytrze, nie puknie itp

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.