Skocz do zawartości

Iphone 5,a BMW X3


Bartszop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Działa! Oni uprzedzają, że to może chwilę potrwać, widocznie ta "chwila" to kilka godzin. Od nastepnego dnia wszystko mi chodzi, to znaczy czytam SMS-y i auto je odczytuje tą miłą panią od nawigacji :shock:

 

u mnie w końcu również zadziałał odczyt sms, meile niestety - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maile widać tylko jeśli telefon przyjmie maila kiedy jest sparowany i (u mnie) wpięty w snap-in; + oczywiście powiadomienia włączone.

widać tylko te maile, które "właśnie" weszły; nie mam możliwości przeglądu maili już odczytanych lub skrzynki pocztowej.

 

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maile widać tylko jeśli telefon przyjmie maila kiedy jest sparowany i (u mnie) wpięty w snap-in; + oczywiście powiadomienia włączone.

widać tylko te maile, które "właśnie" weszły; nie mam możliwości przeglądu maili już odczytanych lub skrzynki pocztowej.

Pomimo spełnienia tych warunków u mnie mail'i nie widać. Zaznaczam, że mam iPhone 4. Może problem w tym, że mam 'zwykły", to jest najprostrzy snap-in, bez multimediów. Czy to może być problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie.

widzę maile i smsy tyle te które przyjdą podczas aktywnego połączenia telefon + samochód.

 

Dodam tylko, że mam Sony Xperia T z androidem 4.1.4 ( bo dopiero wtedy pojawił mi się odczyt maili i SMSów).. i używam tylko połączenia BT. Nie mam snap-in.

XmaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekW. No odpowiedz jak jest z tym snap-in. Czy masz multimedialny że działają Ci maile?

 

tak, mam multimedia snap-in i iPhone'a 4S.

działają mi maile i smsy ale tak naprawdę (wg mnie) to taki bajer; najwięcej korzystam ze snap-in do słuchania muzyki z tel; można to też zrobić przez BT lub kabel.

Prawdziwą zaletą snap-in jest wzmocnienie sygnału bo tel. korzysta z anteny zabudowanej w samochodzie... i dlatego go kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja też się czieszę, że Ci działa po BT. Rozumiem, że i SMS i mail. Mój problem jest, że u mnie działa tylko SMS. Czy możesz, dla mnie i pozostałych, którym to nie wychodzi, opisać dokładnie jak masz skonfigurowane ustawienia w telefonie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie zakładka:

Bluetooth => (wejdź w BMW XXX) i zaznaczone mam: 1. Pokaż powiadomienia 2. Synchronizuj kontakty i zaznaczone 3 grupy kontaktów

- to tyle jeśli chodzi o ustawienia dla sms-ów i maili. Co fajne lektor z navi może je przeczytać - fajna niespodzianka:)

 

Z kolejnych ustawień jakie mam w Iphonie5 to usługi dla Teleservice (też fajna opcja) - nie wydaje mi się by coś mogła kolidować z Office

 

W każdym razie dla Teleservice reszta to:

Aby odczytywać poprawnie wiadomości:

1.Wybrać dany samochód BMW i aktywować „Pokaż powiadomienia”.

2.Wybrać „Ustawienia”, następnie „Powiadomienia”-> Wybrać „Wiadomości” ->

Aktywować: „Centrum powiadomień”, styl komunikatu na „Banery”, „Pokazuj podgląd” oraz „Na zablok. ekranie”.

- to z instruktażu z serwisu jak miałem skonfigurować phona dla Teleservice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, niestety, u mnie mail'e cały czas nie chodzą. iPhone ustawiony, hotspot udostepniony, bluetooth zaznaczony, wszystko jak opisałeś.

Może dlatego, że mam iphone 4 (bez S). Chociaż opis do pliku update 1006 mówi:

"Telefon:

• Apple: iPhone 3GS, 4, 4S, 5 (iOS 5, iOS 6)

• Office:

-Wsparcie dla wiadomości email

-Wyświetlanie wiadomości tekstowych iPhone z iOS6"

oraz w wersji anglojęzycznej:

"Phone:

> Apple: iPhone 3GS, 4, 4S, 5 (iOS 5, iOS 6)

> Office:

-Improved support for email messages.

-Improved display of text-message sender on iPhone devices with iOS 6."

A więc. powinno działać a nie chce :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka... muszę się wyprostować. Maile faktycznie mi nie chodzą. Pokazuje się ikonka od sms i maili ale faktycznie melduje tylko nadchodzące sms-y...

Sorki że wprowadziłem w błąd - byłem nieświadomy. Będę dalej się bawił jak do czegoś dojdę dam znać. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maile widać tylko jeśli telefon przyjmie maila kiedy jest sparowany i (u mnie) wpięty w snap-in; + oczywiście powiadomienia włączone.

widać tylko te maile, które "właśnie" weszły; nie mam możliwości przeglądu maili już odczytanych lub skrzynki pocztowej.

TomekW, dobrodzieju - jesli u Ciebie maile działają, to opisz dokladnie Twoje ustawienia w aucie i w iPhonie. Może robimy z Minio_78 jakiś błąd, ktorego nie widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maile widać tylko jeśli telefon przyjmie maila kiedy jest sparowany i (u mnie) wpięty w snap-in; + oczywiście powiadomienia włączone.

widać tylko te maile, które "właśnie" weszły; nie mam możliwości przeglądu maili już odczytanych lub skrzynki pocztowej.

TomekW, dobrodzieju - jesli u Ciebie maile działają, to opisz dokladnie Twoje ustawienia w aucie i w iPhonie. Może robimy z Minio_78 jakiś błąd, ktorego nie widzimy.

 

nie ma problemu; tylko małżowinka musi wrócić czołgiem (tak nazywamy nasze X5) z miasta :-)

wrzucę jakieś screenshoty z iPhone'a i fotki z ustawień z auta; w aucie jest opcja w menu, którą odkryłem przypadkiem a to chyba jest klucz do maili...

chwila cierpliwości, będzie jeszcze dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.