Skocz do zawartości

e87 wymiana foteli


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie o te pytałam powyżej. chciałam je wziąć, sprzedawca podwiezie do mnie, sprawdzę na miejscu, a mam na miejscu świetnego speca od wszelkich tzw. detailingowych spraw, który twierdzi, że spokojnie mi ten fotel ogarnie i wszystko zamontuje.

 

wg Ciebie one są rzeczywiście od 3-drzwiowej wersji? tzn. boczki i kanapa? kurde, ja mam jakieś inne mechanizmy do składania kanapy u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też mam E81 więc jeżeli całość (fotele, kanapa i boczki) jest z tego modelu to wszystko powinno grać i buceć. jak widzisz - próbuję uniknąć kombinacji, przekładek itp. no, ale Ty jesteś niezły z tym przekładaniem :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod temat - jak wyglada sytuacja z poduszkami i napinaczami pasow? Czy kupujac fotele na wymiane trzeba sie upewnic ze te elementy sa w zestawie czy tez mozna je przelozyc ze zwyklych foteli?

Czy odlaczenie wtyczki od foteli powoduje ze wyskakuje jakis blad w komputerze ktory potem trzeba kasowac?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt CI nie da z fotelami napinaczy, przekładasz je ze swojego starego fotela do "nowego". Poduszki przeważnie są w fotelach i nie trzeba ich przekładać. Jak odłączysz wtyczkę od fotela nic się nie stanie pod warunkiem że nie będziesz miał kluczyka włożonego do stacyjki, jak będziesz miał kluczyk w stacyjce to zaświeci się kontrolka poduszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt CI nie da z fotelami napinaczy, przekładasz je ze swojego starego fotela do "nowego". Poduszki przeważnie są w fotelach i nie trzeba ich przekładać. Jak odłączysz wtyczkę od fotela nic się nie stanie pod warunkiem że nie będziesz miał kluczyka włożonego do stacyjki, jak będziesz miał kluczyk w stacyjce to zaświeci się kontrolka poduszki.

 

Dzieki, jeszcze się zapytam - czy tylnia kanapa w wersji skórzanej jest seryjnie dzielona i skladana tak jak ma to miejsce w wersji podstawowej foteli?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

ps. jak coś to mam do sprzedania (chce się ich pozbyć) moje stare fotele - komplet plus boczki, fotele z poduszkami i matami. Cena 700 zł do negocjacji

 

Dzieki za info, nawiasem mowiac to elegancko Ci wyszla ta wymiana foteli - wnętrze mega odmienione na plus no i kolor tych foteli bardzo fajny :cool2:

Co do seryjnych stolkow to IMO nie maja wyglądu, trzymania bocznego no i sa trochę krótkawe. Jednakze zupełnie bym ich nie skreslal - latwo się wchodzi / wychodzi z auta, sa względnie wygodne w jeździe po miescie / na krótkich odcinkach.

 

No i jeszcze jedno pytanie - czy airbagi sa zamienne pomiędzy fotalami zwykłymi a sportowymi?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jak zdemontować tylną kanapę ???

Jeszcze mam pytanie jak wyjmę stare fotele i założę z M pakietu to coś może się tak stać np. wypalą poduszki i tym podobne bo nie będą zgrane z komputerem>???

Jeżeli chodzi o prawidłowe podpięcie to dopiero by mi to zrobił elektryk. Chyba ze podpięcie jest proste (fotele mechaniczne tylko pompowanie) po podpięciu nie wiem jak to wszystko będzie działało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapę łamiesz od strony przednich foteli i szarpnij mocno w stronę sufitu w pione sa dwa zatrzaśnięcia jak puszcza to ja wymieszać. Poduszki ńie wybuchną jak podepniesz kostka jest taka sama

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam i życzę wesołych Świąt!

 

Widzę, że temat był już dogłębnie omawiany, ale chciałem się upewnić, mianowicie kupiłem komplet foteli do mojej 1 ( przed lift zarówno obecne fotele jak i zakupione). W obecnych fotelach mam podgrzewanie oraz elektryczne sterowanie natomiast w zakupionych mam również grzanie i sterowanie elektryczne + pompowane boczki i własnie o te pompowane boczki się rozchodzi. Nie wiem czy dobrze zrozumialem z poprzednich postow ale jest mozliwosc bezkolizyjnego podlączenia grzania i pompowania boczkow, zeby dzialaly jednoczesnie obydwie funkcje? Gdzie należy podpiąć pompowanie boczków? Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam,taki maly problem,z E87 zony otoz wszystko dziala,oprocz pompowanych boczkow foteli,na dodatek sa napompowane i malzonka marudzi ze sie jej licho wsiada i wysiada,oblukalem wszystko,bezpieczniki,przewody,kostki pod fotelami,podlaczylem kompa nic nie ma,a pompowanie nie dziala,pompek w obu fotelach nie slychac i nic sie nie dzieje,moze ktos ma jakis pomysl,z gory dziekuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boki pompowane nie sa podlaczone pod komputer to prosty oddzielny układ elektryczny znajdujacy sie pod fotelem oraz za tworzywową czescia fotela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boki pompowane nie sa podlaczone pod komputer to prosty oddzielny układ elektryczny znajdujacy sie pod fotelem oraz za tworzywową czescia fotela

No gitara,ale co tam moglo sie skopac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz to Ci to zrobie na odleglosc nie potrafie czarowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich!

To mój pierwszy post na tym forum.

 

Chciałbym zmienić tapicerkę w mojej e87 lift.

Obecnie posiadam zwykłe szmacianki, bez podgrzewania, sterowane ręcznie.

Chciałbym włożyć półskórę/skórę z M-Pakietu z grzaniem oraz pompowaniem boczków.

 

Z tego co się domyślam musiałbym zakupić fotele wraz z modułami, nowy panel sterowania z przyciskami od grzania, no i wiązkę? Wiązka do grzania nie będzie poprowadzona w każdym aucie? Ta od airbagów nie wystarczy?

Czy wiązki są w ogóle dostępne jako używki, czy trzeba pytać w ASO? Obawiam się że cena wiązki oraz przycisków może zrównać się z ceną foteli :/

 

Z góry dzięki za odopowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w swoich fotelach nie masz wogole elektryki to wiazka calkowicie do zmiany bo nie ma nawet zasilania... dolozenie oryginalnego podgrzwania to dosc sporo roboty ! latwiej podciagnac zasilanie po zapłonie pod fotel i dorobic uniwersalne grzanie... roznica dobre kilkaset zlotych wraz z praca tapicera.... ogolnie przy dokladaniu grzania 3/4 srodka do wyjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://i.imgur.com/NUdDMJA.jpg

 

Takie kubełki w skórze jak widać mają regulację oparcia oraz wysokości ręczne tak jak w moich najzwyklejszych szmaciankach.

Przycisk całkiem na lewo to kojarze, że pompowanie boczków. Co to ten joystick między pompowaniem a dźwigniami, że tak powiem manualnymi? :P

Co z regulacją przód/tył? Jest ona ręczna i fotel jeździ po szynie, czy wszystko odbywa się elektrycznie (czego bym chciał uniknąć przy zmianie foteli)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.