Skocz do zawartości

bliestein b6 bmw e24


Arterius.MJM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko zanim jeszcze sie zabralem do roboty , kupilem blisteiny b6 do mojej buni , pytanie mam nastempujace czy wklady wejda mi w orginalna kolumne makpersona czy to musza byc od blisteina

bo dzisiaj pasowalem je do kulumny bmw e12 to tam byly te wklady za dlugie a wydawalo mi sie ze sa takie same `? i przy okazji brakuje mi odboje przod i tyl na b6 macie jakies miejsce, stronke gdzie moge kupic bo nie bardzo moge to gdzie kolwiek znalesc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Przednie B6 mają odboje wewnątrz amortyzatora. Rozumiem, że potrzebujesz na tył :?:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie B6 mają odboje wewnątrz amortyzatora. Rozumiem, że potrzebujesz na tył :?:

 

Acha ! ja nie wiedzialem czegos takiego ze przednie maja ... jestem tak naprawde zagubiony w temacie ... to w takim razie potrzebowal bym na tyl no a na przod gumy oslaniajace ? jak te amorki sie kompletuje co sie na nie zaklada bo jak wspomnialem z zielonialem w tym momecie ? .... bo pierwszy raz mam znimi do czynienia pozdro i dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Ale z kolegi gawędziasz... Na przód kupisz w ASO po 60,00 zł a na tył w Inter Cars'ie. Oprócz tego odpisałem na Twoje pytanie w pw, że kupisz u mnie z wysyłką...

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z kolegi gawędziasz... Na przód kupisz w ASO po 60,00 zł a na tył w Inter Cars'ie. Oprócz tego odpisałem na Twoje pytanie w pw, że kupisz u mnie z wysyłką...

Jeszcze jak bys mi odpisal na prv bylo by super w koncu moze udalo by mi sie podleczyc moja bunie :8) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.