Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Autko bardzo fajne. A ze kolega zaznacza bezwypadkowy... cóż sami kupujący w tym chorym kraju doprowadzili do tego, ze 10 letnie auto to nie ma prawa mieć najmniejszej stluczki. Inna rzecz ze często sprowadza się przystanki autobusowe bo porządnych aut się nie opłaca. Jak ktoś się krzywi na przebieg 220 w dużym dieslu to powinien raczej iść do salonu po nowa Pande albo Fabie bo to jedyne auto do jakiego dorósł :norty: . Ja bym tego auta nie skreślal, przynajmniej wiadomo co było i co dobrze sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura!

Jak masz wpisany w papierach pierwsza rejestracja 2006 to masz w dowodzie w Pl 2006,ja sprowadzam auta to wiem.

Auto jest piękne,przyznam ze ciężko kupić w dobrym stanie taką jaką kevin sprowadził BMW.

Zresztą kevin nie martw,ja też czekałem na klienta który potrafi zrozumieć ze nie ma bezkolizyjnych aut.

Pytanie który Niemiec pozbywa dobrego auta do 100.000km przebiegu?NIkt!!!

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura!

Jak masz wpisany w papierach pierwsza rejestracja 2006 to masz w dowodzie w Pl 2006,ja sprowadzam auta to wiem.

Auto jest piękne,przyznam ze ciężko kupić w dobrym stanie taką jaką kevin sprowadził BMW.

Zresztą kevin nie martw,ja też czekałem na klienta który potrafi zrozumieć ze nie ma bezkolizyjnych aut.

Pytanie który Niemiec pozbywa dobrego auta do 100.000km przebiegu?NIkt!!!

 

poczytaj fora jakie z tym są problemy.

po drugi pan od przeglądu chciał datę produkcji w moim przypadku , powiedział że nie będzie brać odpowiedzialności za odmłodzenie samochodu bo to jest karalne.

 

ps. tak na marginesie wolałbym żeby wszędzie data prod to była data prod bo tak wychodzi z vin a samochdy z pierwszego kwartału są sprawdzane pod tym względem.

 

ps polecam lekturę

http://www.experto24.pl/lifestyle/auto-moto/zakup-i-sprzeda/jak-sprawdzic-wlasciwy-wiek-auta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura!

Jak masz wpisany w papierach pierwsza rejestracja 2006 to masz w dowodzie w Pl 2006,ja sprowadzam auta to wiem.

Auto jest piękne,przyznam ze ciężko kupić w dobrym stanie taką jaką kevin sprowadził BMW.

Zresztą kevin nie martw,ja też czekałem na klienta który potrafi zrozumieć ze nie ma bezkolizyjnych aut.

Pytanie który Niemiec pozbywa dobrego auta do 100.000km przebiegu?NIkt!!!

 

poczytaj fora jakie z tym są problemy.

po drugi pan od przeglądu chciał datę produkcji w moim przypadku , powiedział że nie będzie brać odpowiedzialności za odmłodzenie samochodu bo to jest karalne.

 

ps. tak na marginesie wolałbym żeby wszędzie data prod to była data prod bo tak wychodzi z vin a samochdy z pierwszego kwartału są sprawdzane pod tym względem.

 

ps polecam lekturę

http://www.experto24.pl/lifestyle/auto-moto/zakup-i-sprzeda/jak-sprawdzic-wlasciwy-wiek-auta.html

Jedż do de,a nie kombinujesz jak koń pod górke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najlepsze jest to że obaj macie rację, kupujący bo chciał tylko uczciwej wiadomości o przebiegu ale jej nie dostał i sprzedający bo w tym chorym kraju sprzedając 8 letnie auto wszystko musi być tylko i wyłącznie na plus, żadnej najmniejszej naprawy i przebieg to już wiadomo "jeden" z przodu! W tym przypadku akurat przebieg nie okazał się przeszkodą bo kupujący jest osobą trzeźwo myślącą. Moją 330i interesowało sie trzech forumowiczów (choć to stwierdzenie na wyrost) za każdym razem nawet nie pytany pisałem i wysyłałem zdjęcia z uszkodzeniem drzwi przed naprawą i co ? Następowała cisza... A przebieg auta to tylko prawdziwe 129tys km (!!!). Dlatego już nawet nie wiem kto bardziej powinien być potępiany, idiota handlarz kręcący przebiegi czy idiota kupujący wymagający tego przebiegu a może żaden z nich tylko ten co szuka normalności! :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja szukam tylko uczciwej betki i uczciwej tranzakcji dlatego szukam na forum.

Naprawdę nie chce mi się sądzić później za niedomówienia ( nie mam na to czasu ).

Muszę Cię zmartwić ale to forum też atakują co jakiś czas tacy dla których wspawana ćwiartka jest dobrze technologicznie :mrgreen: wykonaną naprawą, ludzi pilnujących tutaj normalności i tego aby to nie było allegro II jest garstka. Uczciwa sztuka z uczciwą transakcją to chyba tylko u pana niemca w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.