Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może miał okazję oglądać/testować to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=2916294435?

Będę wdzięczny za pomoc.

Wyposażenie

Dane pojazdu

Numer podwozia WBSDU91050LK43805

Kod typu DU91

Typ M-COUPE (EUR)

Typoszereg E E86 (M)

Seria Z

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik S54

Pojemność skokowa 3.20

Moc 252

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SILBERGRAU METALLIC (A08)

Tapicerka VL WALKNAPPA/SCHWARZ (LTSW)

Data prod. 2006-09-01

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S925A VERSANDSCHUTZPAKET Ochronny pakiet wysyłkowy

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S4AAA DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S711A M SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER M Fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widać, że zdjęcia przerabiane..czarna kreska mu została :mrgreen: w ruch poszedł paint :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że zdjęcia przerabiane..czarna kreska mu została :mrgreen: w ruch poszedł paint :norty:

 

 

Patrzę i patrzę, i szczegółu informacji nie widzę? O co chodzi z tymi fotelami, dzisiaj jestem trzeźwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba fotami a nie fotelami..bo teraz ja nie łapię :P drugie zdjęcie to odbicie lustrzane pierwszego i na dodatek jest gustowna czarna kreska :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są różne, przynajmniej siedzisko, boczki, itd. Być może przyciski pamięci zostały zamienione w obrazie, ale wg VIN, to nie jest anglik, a w talent oferenta jako grafika komputerowego raczej nie wierzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W jakim sensie się różnią?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to z VIN wynika, że samochód to francuska wersja językowa więc na 99,9% kierownica w realu jest po lewej stronie a numer ze zdjęciami to tylko jakiś dziwoląg. Byłem dzisiaj u dealera żeby sprawdził historię serwisową i dowiedziałem się, że ostatni wpis jest z 2007. Czy możliwe jest żeby polscy dealerzy nie mieli dostępu do francuskiej bazy (w ogłoszeniu napisane jest, że samochód został sprowadzony z Francji w 2011) czy też samochód po prostu nie był serwisowany w ASO skoro w polskiej bazie takie dane są dostępne. Zastanawiam się czy jest sens korespondowania z francuskimi ASO (niestety nie ogarniam francuskiego a z kolei z moich doświadczeń wynika, że Francuzi nawet jak znają angielski to bardzo niechętnie z niego korzystają). Znacie może jakieś inne możliwości zweryfikowania historii serwisowej takiego samochodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję pomocy w tej sprawie. Myślałem żeby napisać do ASO we Francji coś takiego:

 

Planuję zakup używanego samochodu o numerze VIN WBSDU91050LK43805. Do 2011 r auto znajdowało się we Francji. Obecny właściciel utrzymuje, że samochód był serwisowany w ASO BMW we Francji. Próbowałem sprawdzić historię serwisową samochodu w polskim ASO BMW, jednak nie mają tam dostępu do francuskiej bazy stosownych danych. Jeżeli to możliwe to bardzo proszę o sprawdzenie czy rzeczywiście samochód był regularnie serwisowany w ASO BMW na terenie Francji.

Z wyrazami szacunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skorzystać z propozycji kolegi tradelux ale nie mogłem wysłać wiadomości na PW więc piszę tutaj. Oczywiście wielkie dzięki za wskazówkę dotyczącą języka w jakim powinienem wysłać pytanie do ASO we Francji, wszelka pomoc jest mile widziana - nawet taka z odrobiną uszczypliwości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była żadna uszczypliwość. Po prostu takie są realia, Francuzi, tak jak inne nacje szanujące swój język myślą, że wszyscy na całym świecie powinny mówić w ich języku. Nie wiem w jakim języku chciałeś pisać, może w angielskim, może w niemieckim? Ale oni nie chcą gadać normalnie w innym języku jak swoim i tym bardziej są przychylni. I to chciałem powiedzieć. Długo się zastanawiałem gdzie tu wychodzi uszczypliwość i za cholerę jej tu nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej pisałem o tym, że Francuzi nawet gdy znają to niechętnie używają angielskiego. Sądziłem, że czytałeś wcześniejsze posty i na tej podstawie myślałem, że chcesz mi wbić drobną szpilę sądząc, że mam zamiar wysłania zapytania do francuskiego ASO po polsku. To tak dla wyjaśnienia - ja się nie obrażam i też nie chciałem Tobie nic zarzucać. Naprawdę wdzięczny jestem za każdą pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Poprosiłem obecnego właściciela samochodu o przesłanie skanu książki serwisowej (ewentualnie nazwy ASO, w której samochód był serwisowany na terenie Francji), żebym nie musiał wysyłać na oślep. Jak dostanę jakąś odpowiedź to dam znać. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że samochód nie został sprowadzony z Francji tylko z Belgii. Napisałem do serwisu belgijskiego, którego pieczęć widnieje w książce serwisowej zapytanie o historię. Odpowiedź przyszła błyskwicznie, następującej treści:

Le véhicule n’est plus venu chez nous depuis le 17/03/2010, elle avait 24353kms. Après, les entretiens n’ont plus été fait chez nous.

Samochód nie miał zrobionego przeglądu po 2000km (przynajmniej nie ma pieczątki w książce serwisowej). Czy to duży problem w przypadku takiego samochodu?

Dodatkowo do zrobienia jest inspekcja 2, klocki + tarcze. W kwestii deklarowanej w ogłoszeniu bezwypadkowości to sprzedający napisał mi, że samochód jest po "delikatnej kolizji" i ma wymienione: zderzaki, maskę, światła.

Niestety wszystko to zebrane do kupy przestaje wyglądać ciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.