Skocz do zawartości

[E46]320i touring automat,duzy wyciek ze skrzyni


burczymucha

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kupilem nowe wozidlo,E46 320i touring automat po lifcie.niestety auto ma duzy wyciek ze skrzyni biegow.O czym wiedzialem przed kupnem.

skrzynia pracuje normalnie,tylko pytanie gdzie to moze cieknac i czy uda sie to naprawic?Czy musze szukac drugiej skrzyni?

Niestety jeszcze nie mialem czasu obejrzec auta od spodu,ale moze ktos juz mial taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zlokalizowac jak najszybciej wyciek :!: Byc moze padla chlodniczka oleju w skrzyni ale... Od razu mozesz sie nastawic na musową zmiane oleju i filtra i lepiej nie jezdzij :nienie: bo byc moze nie masz juz poziomu oleju i bedzie calkiem po skrzyni :cry:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia oblukana jest to skrzynia 5HP-19 chyba tylko ten nr jest najwazniejszy?,wyglada na to ze cieknie olej na laczeniu skrzyni z silnikiem.a dokladnie od strony skrzyni.

musze zwalic skrzynie i wymienic tam ten simering.a mozliwe jest zeby konwenter ciekl?co tam przy okazji mozna jeszcze wymienic?

przydal by sie jeszcze jakis manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim tutaj ktos pochwali sie wiedza ,to juz bedzie po robocie.skrzynia nieste jeszcze na aucie,a mi pozostaje komunikacja miejska.Mam juz wszystkie potrzebne graty.olej,uszczelki filtr itp.

Czy jak juz wymontuje skrzynie to da sie z niej zlac caly olej i wlac z powrotem nowy,a reszte uzupelniania dokonczyc na aucie?czy w konwerteze moge wymienic olej odrazu?Gdzie moge znalesc momenty dokrecen srob?Chodzi mi o dokrecenie konwertora do kola zamachowego i srobki w skrzyni te od strony konwertera.tam chcialbym wymienic uszczelke,duzy oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam mam taki wyciek z zimeringu powiedziano mi ze zestaw naprawczy i sterownik to koszt z wymiana 650zl plus wymiana oleju ok 600zl czy to prawda czy moze naciagaja ? Czy to prawda ze trzeba tez wymienic jakis sterownik w skrzyni? http://images76.fotosik.pl/871/a547bd3d7829eac2gen.jpg

http://images76.fotosik.pl/871/bf816f8b54b1391fgen.jpg

 

Jest to warsztat zajmujacy sie tylko skrzyniami

HUKAŁOWICZ SKRZYNIE BIEGÓW

Adres: 80-031 Rusocin Cieplewo, Długa 103a

 

Czyli 1250zl za taki wyciek? Nie chodzi mi oto ze szukam najtaniej u "wujka" mechanika tylko czy to powinno tyle kosztowac?

 

E46 320d 150KM

290 000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.