Skocz do zawartości

Przepływka 750


norbi_1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,co sądzicie o tej przepływce do 750 http://allegro.pl/bmw-e32-750-v12-e34-520-m50-przeplywomierz-bosch-i2723527469.html ? Nie wiem czy ona jest nowa,ale ma inną końcówke,Dzwoniełm do właściciela,powiedział że kupił nową 3 lata temu.Dlatego nie wiem czy się opłaca ją kupić, co wy na to ? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to masz podany nr 0 280... byś mógł porównać czy to jest odpowiednia przepływka do Twojej wersji silnikowej :) To czy ona ma 5 czy 15 lat to nie ma różnicy. Jej sprawaność sprawdzić voltomierzem. Jeśli przepływka utrzymuje parametry to znaczy że jest dobra, jeśli nie to śmietnik.

 

 

NIestety ja Ci nie powiem jakie są parametry bo nie mam do tej wersji silnikowej żandych danych, może ktoś mądrzejszy Ci powie :)

 

P.S koniecznie kupuj przepływke przez allegro w razie problemów będziesz mógł zareklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,wczoraj gośc przysłał mi zepsutą przepływke,cała klejona od góry,odesłałem mu.Jak coś uważać na sklep ''Seba-car''w Gliwicach.Voltomierzem, sprawdzi mi mój kolega dziś, i się wysztkiego do wiem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,byłem dzisiaj w serwisie,bo kumpel nie umiał z tym się uporać.Wieć podjechałem do BMW elektryki, i niestety mam do wymiany,jedną przepływke.Kolega ttrol na pw,opisał mi że powinno być 2.3 V i 2.4 V na wolnych obrotach.I jego rada, była bardzoo przydatna.W 730 ma być podobnie, lecz tam jest klapka i podobno podczas jazdy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla kolegi trolla oraz jego wiedzy :cool2: to mam inne zdanie :) Mam książke sam naprawiam od e34 i dość szeroko opisywany jest silnik m30b30 (jest taki sam jak w e32) i tam sprawdzanie przepływki odbywa się w normalnych warunkach tj. przy uruchomionym silniku na biegu jałowym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh :) Przywołał norbi :) Ja odniosłem się tylko do przepływek od m30 to chyba się niezrozumieliśmy :) Nikt nic nikomu niezarzuca :)

 

 

P.S ttrol bawiłeś się w dokładanie spryskiwaczy lamp - czy masz oryginał z fabryki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.