Skocz do zawartości

BMW 335 E92 Coupe WBAWD71027P073665


Rekomendowane odpowiedzi

A pytałeś chociaż właściciela, czy pozwoli Ci zdjąc folie? A co jak zdejmiesz i jednak Ci sie nie spodoba?

A swoją drogą to bez zdejmowania folii spokojnie można stwierdzic czy samodchód miał jakąs większą kolizje.

A jak kolor Ci odpowiada to w ostateczności chyba lepiej i taniej rozbierac środek i szukac, niz zdejmowac folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAWD71027P073665

Kod typu WD71

Typ 335D (EUR)

Typoszereg E E92 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M57Y

Pojemność skokowa 3.00

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor LE-MANS-BLAU METALLIC (381)

Tapicerka STOFF BLUE SHADOW/ALCANT./ANTHRAZIT (ANAT)

Data prod. 2007-07-02

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S2MFA M LM RAEDER STERNSP. 193 M MISCHB. Obr. BMW, st. le. M spr. gw. 193

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S541A AKTIVE GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Adaptive Cruise Control

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S7XAA M LEDERLENK.+SCHALTWIP.+MULTIF. M leather st.wheel+shiftpaddle+multif.

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś chociaż właściciela, czy pozwoli Ci zdjąc folie? A co jak zdejmiesz i jednak Ci sie nie spodoba?

A swoją drogą to bez zdejmowania folii spokojnie można stwierdzic czy samodchód miał jakąs większą kolizje.

A jak kolor Ci odpowiada to w ostateczności chyba lepiej i taniej rozbierac środek i szukac, niz zdejmowac folie.

Chodzi mi o to czy samochód był "malowany" więc można powiedzieć właścicielowi ze biorę jeśli czujnik pokaże ze lakier jest oryginalny. Wtedy ściągamy folie i sprawdzamy.

Jest ok, kupuję

Nie. właściciel jest 3k do tyłu z folią ...

Poza tym takie auto a właściciel nie był na forum ?;p Aż dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A co to dużo mówić, sam musisz sprawdzić organoleptycznie najlepiej w ASO :cool2: , tak jak Ci pisał kolega wyżej, aby sprawdzić czy „nie malowany” to nie trzeba ściągać foli. Co do salonu w Rzeszowie został otwarty w marcu 2009 roku, to chyba właściciel zdążył na pierwszy przegląd :norty: . Cena chyba realna jak na ideał – wynikający z opisu. Według tablic to musi być conajmniej drugi właściciel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to drugi właściciel, Masz rację kolego, jak to rozpoznałeś ?

z Tego co się dowiedziałem samochód jest z polskiego salonu, całą historię można sprawdzić w aso i tak zrobię u siebie w Katowicach zanim pojadę oglądać,

Obecny właściciel zrobił nią jakieś 40 tyś km. i dopiero wtedy był serwisowany w aso w rzeszowie :)

Z tym co pisałem że od początku w jednym salonie to mój błąd. Przyznaję się bez bicia . :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka tablicy rejestracyjnej (literka E) zaczęła wchodzić bodajże w 2010 roku. Jesteś w komfortowej sytuacji tzn. samochód do końca serwisowany, więc nie będzie problemu z potwierdzeniem przebiegu itp.., później jedynie oględziny co do bezwypadkowości i ciesz się z radości z jazdy. :cool2:

PS. Mi się nie podoba obecny kolor tego samochodu i bym się pozbył foli, ale to rzecz gustu. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiecie może kto płatnie lub z dobrego serca :D Sprawdza historię serwisową BMW ? nie moge znaleźć nigdzie, ani na forum ani allegro. Bylem w salnie to powiedzieli że musi być właściciel i tylko mu udzielą informacji. Bardzo proszę o jakąś pomoc lub namiar gdzie uzyskam taką informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...samochód jest w ofercie ASO Rzeszów więc historię zobaczysz na miejscu a daleko z Katowic do Rzeszowa nie masz ...ale zwróc uwagę, że ASO nie wystawiło go jako bezwypadkowy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli pojadę oglądać to chciałbym ten samochód sprawdzić też w innym salonie niż aso rzeszów wiadomo że jak oni wystawiają to też chcą zarobić. Bede musiał umówić się w krakowie na sprawdzenie samochodu. Gdzie najbardziej polecacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ASO odpowiada za stan auta, które sprzedaje i pierwszym testem na bezwypadkowośc jest pytanie czy wpiszą to słowo do FV ... jeśli nie to sprawa jasna ...a sprawdzanie bez względu na miejsce podlega takiej samej procedurze i za rezultat odpowiedzialnośc ponosi BMW Polska dlatego uważam, że najlepiej sprawdzic i kupic w Rzeszowie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i na podkarpaciu jest więcej podobnych E92 diesel jak i benzyna, więc skoro nie jesteś w 100% pewny co do tej sztuki to możesz porównać inne. Bo przebieg w tej której znalazłeś do najmniejszych nie należy, choć oczywiście nie dyskwalifikuje go. No chyba że już się na nią napaliłeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiecie może kto płatnie lub z dobrego serca :D Sprawdza historię serwisową BMW ? nie moge znaleźć nigdzie, ani na forum ani allegro. Bylem w salnie to powiedzieli że musi być właściciel i tylko mu udzielą informacji. Bardzo proszę o jakąś pomoc lub namiar gdzie uzyskam taką informacje.

 

Dowiedziałem się coś niecoś na temat tego samochodu , więc:

1. samochód nie jest sprzedawany przez salon BMW, tylko "prywatnie" przez właściciela, który ma go zarejestrowanego na firmę, ( papierowo salon nie uczestniczy/figuruje/pośredniczy w sprzedaży),

2. gość zamówił nowy model,

3. jest serwisowany od 3 lat w ASO w Rzeszowie,

4. właściciel może otrzymać całą pisemną historię serwisową w PDF na maila, - bez problemu, którą może Ci przesłać (jak nie będzie miał nic do ukrycia), :mrgreen:

 

Jak będziesz chciał to mogę się coś więcej dowiedzieć, ale dopiero jutro bo mój „znajomy” , który pracuje w ASO dzisiaj ma wolne, ale myślę, że jak poprosisz właściciela to Ci prześle wskazany dokument :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...24 godziny temu był w ofercie ASO za 99.000pln ...

 

z tego co rozmawiałem z działem sprzedaży to niby jest u nich w komisie, ale kupując ten samochód papierowo salon nie uczestniczy/figuruje/pośredniczy w sprzedaży :duh: - sam nie wiem :?: - po prostu umywa ręce i nie figuruje w żadnych dokumentach sprzedaży, dziwne :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...24 godziny temu był w ofercie ASO za 99.000pln ...

 

z tego co rozmawiałem z działem sprzedaży to niby jest u nich w komisie, ale kupując ten samochód papierowo salon nie uczestniczy/figuruje/pośredniczy w sprzedaży :duh: - sam nie wiem :?: - po prostu umywa ręce i nie figuruje w żadnych dokumentach sprzedaży, dziwne :idea:

 

 

Spotkalem sie z taka akcjia w bmw bawaria katowice.

 

Auto sprzedaje własciciel i salon w tym nie posredniczy uczestniczy its itd

 

, a kolega sprzdajacego np pracuje w aso bmw i wystawia na otomoto z napisem salon bmw rzeszow , katowice , krakow czy inne miasto - co jest bardziej wiarygodne i tylle..

 

A salon bmw nie ma nic wspolnego z tym autem.w moim wypadku bylo to straszne padło chociaz pan z bmw opiekujacy sie autem mowi ze idealne ale zaniedbane aaaaaaaaa tu mozna poczytac viewtopic.php?f=44&t=203229

 

W kazdym badz razie albo kolega , albo dostal pare stow za dodanie do ogloszenia nazwy salonu = wiarygodnosc na plus ,- to co sie w tych salonach dzieje to porazka ./// wlasciciel tej 535 tez zamowil 6 nowa :> :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.