Skocz do zawartości

E34 M50B20 Jaki reduktor?


benek_34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że zostanę wyśmiany bo I gen do m50 to przestepstwo, ale jaki polecacie reduktor? w tej chwili mam tomasetto 140hp, AT07 jesli sie nie myle, z racji jego wieku i niezadowalajacych osiagow chce go wymienic. mam na oku Lovato super 190hp http://allegro.pl/reduktor-lovato-super-140kw-190km-i2772525203.html oraz Zavoli Gex 150hp http://allegro.pl/reduktor-lovato-super-140kw-190km-i2772525203.html . Czy mozecie powiedziec o nich cos wiecej? Moze ktos uzywal, albo może poleca inne?

Dzieki bardzo za odpowiedzi i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za duzy troszke? w sumie sie nie znam ale nie jest trudniej takiego wyregulowac, zgrac jesli jest do silnikow nawet 3 x mocniejszych niz moj?

wyczuwam tu pewna chec promocji i proby sprzedazy :P za jakis czas zajme sie troszke ta swoja instalacja, wymienie parownik wlasnie, chociaz nie wiem jeszcze na jaki i dam znac co i jakie rezultaty dalo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten reduktor będzie akurat do twojego silnika. Na pewno nie obsłużyłby rzeczonych 380 koni, tak samo jak twój nie obsłuży deklarowanych 140 koni. To że twoje auto jakoś jedzie jeszcze nic nie znaczy. Jedź na hamownię to zrozumiesz o czym mówię.

 

Jeśli nie chcesz zniszczyć głowicy to zainwestuj w dobry reduktor, zwłaszcza że polecany OMVL R90 nie jest taki drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za rady, jak mowilem, nie jestem zadnym specem od lpg, wiec juz sie dowiedzialem czegos nowego, reduktor musi jednak chwile poczekac, bo mam co innego do zrobienia, ale jak tylko beda fundusze to zrobie to, prawdopodbne ze wybiore wlasnie polecany OMVL i oczywiscie dam znac o rezultatach. jeszcze raz dzieki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.