Skocz do zawartości

E60 - Problemy z kluczykiem


kluska23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

mam problem z kluczykiem- otóż dziś po odpaleniu auta pod sklepem najpierw pojawił się błąd na idrive o treści:

 

"Remote control not in ignition. It is possible that engine cannot be restarted, so do not switch off. Have the problem checked by BMW.."

 

Nie zastanawiając się dłużej wyłączyłem go mimo wszystko jeszcze pod sklepem i odpalił- myślałem, że może jakaś jednorazowa akcja. Pojechałem do rodziny gdzie auto stało ok. 1.5h, po czym wsiadłem i pojechałem do domu- wszystko bezproblemowo. Dopiero parę godzin później wsiadając ponownie do auta nie odpalił. Drzwi się otwierają i zamykają natomiast nie włącza się stacyjka po przekręceniu kluczyka- zero reakcji, ciemno. Po ok. 20 próbach w końcu się zaświeciła stacyjka i silnik odpalił ale po chwili pojawił się ponownie powyższy błąd na ekranie. Jako, że miałem jechać troszkę dalej od miejsca zamieszkania wróciłem się po zapasowy klucz- i ten działa bez problemu. Pierwszy kluczyk przekręcałem jeszcze później z kilkadziesiąt razy ale już kompletnie nie reagował- ale zamyka i otwiera dalej...

 

Miał ktoś z Was taki przypadek? Dodam tylko, że chodzi o zwykły klucz bez opcji komfort w kształcie diamentu (takie same są chyba w E39 i E46).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.