Skocz do zawartości

Logic 7 w x5 E70


Shockwave

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo iz tematów o logic 7 na forum jest wiele pozwolilem sobie zalozyc kolejny gdyż żaden z poprzednich bezpośrednio nie dotyczy modelu x5 E70 ,a oto kilka pytań które mnie nurtują i zapewne kazdego kto zapragnie zmiany na LOGIC 7 w tym wozie.

 

1) czy każdy zestaw LOGIC 7 do danego modelu (w tym przypadku e70) wyglada tak samo ? tzn ma tyle samo głośników ,taki sam wzmacniacz ,procesor dźwięku etc - pytam bo natkałem się w sieci na wzmacniacz Harman/kardon czy każdy Logic 7 go ma ?(oczywiscie mowimy o Logic7 do E70)

2) co trzeba wziac pod uwage decydujac sie na kupno Logic 7 ? (pasuje idelnie w miejsca fabryczne, trzeba coś przerabiac ,maskowac, etc)

3) czy można dokodować sterowanie np surroundem (standardowo nie mam opcji surround w ustawieniach)

4) z ilu głosników składa się Logic7 do E70 ? czy to prawda ,że z 16 ? jeśli tak to gdzie się montuje "nadprogramowe" głośniki i co trzeba dokpuić aby móc je po Bożemu zamontowac a nie rzeźbić

5) czy Logic7 podejdzie z innych modeli BMW np z e60 .e90 ?

6) Gdzie najlepiej udać się na instalację ww systemu , oraz jakieś względne pojęcie na temat kosztów z tym związanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) kazdy zestaw sklada sie z tych samych czesci tj. wzmacniacz 16 glosnikow, 2 maskownice na tylne slupki ,uchwyt na wzmacniacz ,kable.wzmacniacz robi firma LEAR.

2) jezeli masz w aucie system hifi sprawa jest uproszczona,wymieniasz glosniki i gotowe,jezeli system Stereo to w tylnych drzwiach brak miejsca na glosniki wysokotonowe.

sa 2 rodzaje wzmacniaczy ,jeden dziala tylko przy navi CCC ,inny przy CIC

3) po zamontowaniu ,auto trzeba "dokodowac do TopHIFi ,pojawi sie opcja surround i equalizer

4) wymiary glosnikow sa takie same,montujesz w tapicerke ,kokpit,pod fotele przednie,i jak juz pisalen na tylne slupki

5) pasuje tylko od x5 x6

zestaw Montowalem u siebie w e70 i gra rewelacyjnie.

kosztorys wysle na @ po otrzymaniu nr VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Musi mieć kod 677

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Koledzy.

Czy posiada ktoś schemat wyjść ze wzmacniacza HIFI?

I jeszcze mam pytanie, jaki model wzmacniacza logic7 można podłączyć pod CCC, i czy mając zestaw HIFI ( głośniki wysoko tonowe w tylnych drzwiach )dużo przerabiania jest aby zainstalować logic7.

Myślę nad zmianą systemu dźwięku. Z góry dzięki za podpowiedź. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) kazdy zestaw sklada sie z tych samych czesci tj. wzmacniacz 16 glosnikow, 2 maskownice na tylne slupki ,uchwyt na wzmacniacz ,kable.wzmacniacz robi firma LEAR.

2) jezeli masz w aucie system hifi sprawa jest uproszczona,wymieniasz glosniki i gotowe,jezeli system Stereo to w tylnych drzwiach brak miejsca na glosniki wysokotonowe.

sa 2 rodzaje wzmacniaczy ,jeden dziala tylko przy navi CCC ,inny przy CIC

3) po zamontowaniu ,auto trzeba "dokodowac do TopHIFi ,pojawi sie opcja surround i equalizer

4) wymiary glosnikow sa takie same,montujesz w tapicerke ,kokpit,pod fotele przednie,i jak juz pisalen na tylne slupki

5) pasuje tylko od x5 x6

zestaw Montowalem u siebie w e70 i gra rewelacyjnie.

kosztorys wysle na @ po otrzymaniu nr VIN

 

 

Witam

 

Zajmujesz się montiwanien takich zestawów?

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale właśnie czytałem ten post wyżej i trochę ogólnikowy. Co do montażu, to zajmuję się tym hobbystycznie. Dla chcącego nic trudnego. Zresztą kiedyś w szkołach to uczuli techniki i elektroniki, a nie jak teraz to nie wiem co. Właśnie chcę pobawić się w dołożenie głośników w słupki D,ale mam zestaw HIFI i muszę podciągnąć kable do tych głośników. Stąd moje pytanko o ewentualne oznaczenie wyjścia we wzmacniaczu i późniejszą wymianę na Logic7. Właśnie jednocześnie kończę kompletowanie i przerabianie centralnego monitora oraz podłączenie DVD na tył. I tak powoli doposażam sobie te auto. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Odgrzeje kotleta Przymierzam się do montażu logic 7 do e70. Posiadam nawigację CCC oraz najbiedniejsze nagłośnienie. Proszę o jakieś porady na co zwrócić uwagę typu wzmacniacz który będzie działał z CCC itp. Proszę o podzielenie się waszymi doświadczeniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.