Skocz do zawartości

zakupiłem 540i touring bez silnika


longer3c3f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem takie bmw ze wszystkim oprócz silnika . z papierami .

Wyciągnełem z niej skóry i ksenony tylko to swojego tds . Tds juz dawno niema został sprzedany :oops: a tak go wielbiłem !!! :norty:

I mam do forumowiczow pytanie ?? co robic dalej ? sprzedać ta bude czy szukac silnika do niej taki jaki był ??? czasu mam sporo bo stoji pod dachem i jeść nie chcce :D buda ładna wśrodku do ogarniecia :D blacha niebita .

doradzcie coś jakie koszty bym sie pakował żeby ją uruchomić ??? :mad2: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Brzmi intrygująco ale koszty to chyba można by bliżej ocenić gdybyś wiedział kiedy to autko ostatnio jeździło...a zakup samego silnika to może być loteria. A baaaardzo uogólnione koszty doprowadzenia takiego pojazdu do przyzwoitego stanu - nie licząc własnej roboty- oceniam na 5 do 10 tyś nawet. Elektryka? układ hamulcowy? zawieszenie? No i wydaje mi się że jeśli wielbiłes swoje poprzednie autko to wysokość kosztów może wzrosnąć jeśli chciałbys zrobić z tego cacko tylko dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jezdziło jakis rok temu a silnik podobno im sie zepsuł i dlatego go niema i została sama buda i skrzynia i podzespoły. szukam silnika 4.4 kompletnego . z przebiegiem 200 000 tys ale pewnie i tak będzie cofniety. papiery mam na bude ale niezostał przerejestrowny jeszcze :mad2: a opłaty penie tez około 4 tysi ???

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.