Skocz do zawartości

E84 - chyba już czas na.. CHOROBY WIEKU DZIECIĘCEGO


xkubax

Rekomendowane odpowiedzi

tak reklamować... jest to wałek (albo maglownica ale pewnie wałek na 98%) ... Krzyżak wymieniają bez problemu mnie wymienili wlaśnie 3ci...

 

Dodam jeszcze ze 1.5roku po gwarancji na całego auta bo Gwarancja na wymieniony element płynie swoim życiem...(2lata)

 

jak chcesz sam zweryfikować przyciśnij wałek widać go w komorze silnika przy ruszaniu kierownica przycisnąć i sprawdzić czy nadal stuka jak nie... masz odpowiedz;D

 

 

W tym temacie sie nic nie ruszyło zmieniają plasteline na tą samą plasteline :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"Głównymi czynnikami, które przyczyniają się do szybszego zużycia przekładni kierowniczych, są przede wszystkim ich częste przeciążenia, powodowane uderzeniami w przeszkody spotykane na jezdni. Najgorszym przypadkiem jest uderzenie w taką nierówność przy skręconych kołach np. na zakrętach czy przy wjeżdżaniu na krawężnik."

 

 

U mnie też była robiona ale przy 90 tys. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

x-drive 18d,automat, 2 lata, 56 tys przebiegu.

Padły łożyska z tyłu, przeciek w układzie kierowniczym, przednia lampa przeciwmgielna (nie można jej ustawić) i najlepsze na koniec - rozrząd :roll:

 

Oczywiście, wszystko wykryli 7 dni po zakończeniu gwarancji, przy okazji wymiany oleju w silniku. Koszt oszacowano na 18 tys zł.

Na szczęście, BMW łaskawie zapłaciło za wymianę rozrządu, reszta z mojej kieszeni, czekam na fakturę. Do tego dochodzą koszty wynajmu samochodu przez czas naprawy, też u nich, więc z naprawą się nie spieszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Agnieszka napisz co to za serwis - gdzie robilas przeglady??

 

szkoda slow - mam nadzieje iz nie bedziesz miala wiecej miala problemow z X1. Zastanawiam sie czy nie wykupie gwarancji na 4 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.