Skocz do zawartości

do usunięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
do usunięcia

Edytowane przez ksx9

Opublikowano
Kolorek jak mojej e36.Ja nie wiem co widzicie w tych białych kierunkowskazach.Z tyłu masz pomarańczowe jak i na błotnikach a z przodu białe dla mnie to nie współgra ze sobą-wiem to Twoje auto ale takie rzeczy widać ja zrobiłbym z tym porządek i prysnął w kolor zderzaki.Pstryknij jakieś fotki wnętrza.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Opublikowano
  • Autor

Kolor jest inny, bez damskiego dodatku brokatu

 

Jeśli chodzi o wnętrze to nie ma się czym chwalić, ale jakieś tam jest

http://imageshack.us/a/img845/5831/dsc01999r.jpg

 

Oczywiście do auta jest powoli dokładane wyposażenie, wszystko tak jak BMW przykazało

 

Lamp i kierunków jak narazie nie zmienie, podoba mi się jak jest w tej chwili, aczkolwiek mam już pomysł na ciekawy setup, natomiast jeśli chodzi o zderzaki to na zdjęciach nie widać, ale tylny jest już czarny, a przedni jak najbardziej będzie:

http://imageshack.us/a/img99/1368/dsc00367cm.jpg

 

W aucie najbardziej interesuje mnie strona mechaniczna, wymieniony cały rozrząd w silniku na nowy(koniec bociana), kopułka, palec, sonda lambda, wtryski itp. wszystkie końcówki z przodu są nowe, jak widać od zakupu auto zostało obniżone, pas przedni zmieniony na polift, niestety zamiennik, na założenie już czeka kolejny polift ze spryskiwaczami reflektorów przednich.

 

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły co mógłbym jeszcze zrobić to piszcie :) może akurat coś mi się spodoba i to wykorzystam :cool2:

Opublikowano
Kolor jest inny, bez damskiego dodatku brokatu

Ja mam perłowy i wielu użytkowników także,takie stwierdzenie nie jest na miejscu.A co do zmian wiele można by zrobić...

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Opublikowano

Przednie kierunki jakbyś miał chociaź DEPO (ciemniejsze są) to by ok było.

Silnik zero szału., nowy zderzak na +

Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę

X2 M35i
Opublikowano

 

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły co mógłbym jeszcze zrobić to piszcie :) może akurat coś mi się spodoba i to wykorzystam :cool2:

Wiesz do wyposażenia jakie posiadasz(ja miałem jeszcze mniej)można duuużo aby pln-y były np.fotochrom,multifunkcja,ori radio cd-pięknie współgra z wnętrzem,grzane lusterka,tempomat,halogeny,klimatronik,oświetlenie wnętrza-ładne są z e46,grzane fotele,podłokietnik,czarna nerka,obc 18 itd.Ja to wszystko prawie zamontowałem i wiele więcej.Możesz zobaczyć postępy prac w galerii,mogę się pochwalić modami i Tobie życzę udanych modów

Edytowane przez elukaes

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.