Skocz do zawartości

Petro-canada - gdzie kupić?


behemotti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Wiem że to już było milion razy i się wszyscy wściekają,ale mam konkretne pytanko.Chcę zamienić ten nędzny mineral(Mobil 1,prawdopodobnie) na półsyntetyk.Podobają mi się opinie na temat oleju Petro-Canada!!! Moje autko to E30 1.6 1991r. A teraz pytanka.

1.Jaki konkretnie kupić??? (symbol)

2.Gdzie w Warszawie można go kupić?? :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petro-Canada Duron XL 10W40

 

Dobry kompromis :cool2: jeżeli dzieje samochodu są nieznane.

 

Gdzie w Warszawie można go kupić??

 

:duh: Litości :duh:

Inwencji trochę.....

 

Krok 1 - http://www.google.pl/

Krok 2 - hasło ="Petro Canada", Warszawa=

Krok 3 - 7,590 wyników, znaleziono w 0,06 s.

Krok 4 - Przykładowe wyniki:

http://www.petro-canada.pl/motoryzacja/dystrybucja.htm

http://www.mq.pl/ipaco/

 

Czas operacyjny <30 sekund :twisted2: :twisted2: :twisted2:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Dzięki za pomoc.Losy auta były mi znane,jeździło na półsyntetyku tylko mój mechanik sam podjął taką decyzji zalał silnik mineralnym.Przejechałem na nim już jakieś 8-9 tyś,ale zamienie go znowu na półsyntetyk.Mam nadzieję ze ten który mi polecono będzie odpowiedni i nic mi się nie skaszani :cry2: Bo szkoda by było.To moje pierwsze BMW i jestem bardzo zadowolony!!! Postanowiłem że jeśli kiedyś będę zmieniał autko(choć narazie nie mam takiego zamiaru) to będzie to też BMW,tylko troszkę większe np serii 5 :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze ten który mi polecono będzie odpowiedni i nic mi się nie skaszani :cry2:

 

Nasze Pralki Franie (silniki M40) najprędzej skaszaniają mineralne oleje 15W/40 i pojazdówki po 2-3 km. :twisted:

 

I stwierdziłem że raczej beczki o pojemności 205 litrów nie mam zamiaru kupować Wygląda mi to na Hurtownie hahahahaha

 

Oj, toś słabo szukał adresu stołecznego na stronce petrocanada.pl.....

 

Ale parę dni temu ktoś zadał na forum identyczne pytanko :!:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=20261&highlight=petro+canada+warszawie

:twisted2: :twisted2: :twisted2: :roll2:

Edytowane przez 130rapid

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres gdzie możesz kupić oleje Petro Canada w pobliżu Warszawy:

 

Variant S.A. O/Warszawa

 

Adres:

05-500 Piaseczno,

Stara Iwiczna

ulica Nowa 23

tel: (22) 737 72 41

(22) 703 62 41

fax: (12) 637 26 78

(12) 637 21 55

 

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek

w godzinach 8:00–16:30

 

Ja jednak wybrał bym Supreme motor oil a nie Duron XL. Duron XL jest uniwersalny do Benzyny i Diesli a Supreme tylko do benzyniaków. I Supreme ma specyfikację SM, czyli najwyższa na rynku, a Duron XL ma SL.

Zresztą tu http://www.petro-canada.pl/motoryzacja.htm znajdziesz informacje o olejach Petro Canada i sam wybierzesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam trochę z innej beczki. Też interesuję się wymianą oleju na "petro canada" półsyntetyk z tym że moja buma ma już 260 tyś na zegarach silnik m40 oczywiście. Kupiłem ją niedawno i niewiem co tam było wlane. W bagażniku walał się baniak po jakimś oleju ze statoil'a mineral 15W40 Silnik nie ma żadnych wycieków i jak na ten przebieg sprawuję się bardzo dziarsko :) Aż się zdziwiłem chodzi jak pszczółka :D Nie wiem czy przy takim przebiegu nie narobię jakiś komedi zalewając półsyntetyk. Co wy na to ?? Lać czy nielać ? :) Z góry dzięki za odpowiedz Pozdro
Nera mnie szarpie, jakby mnie ktoś bemką przejechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic oleju Ci nie bierze ? Bo u mnie na bagnecie zero zmian. Wydaje mi się że albo ten silniczek u mnie po remoncie, albo ktoś o niego dbał poprostu. Bumka z Niemiec jest choć ja ją kupiłem już w Polsce. Gościu ją jezdził pół roku. W niemczech miała 2 właścicieli ( starsi panowie ) A chodzi poprostu jak zegarek. Ciekawe czy ja w Białymstoku dostanę "Petro Canade" ? Pozdro
Nera mnie szarpie, jakby mnie ktoś bemką przejechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam!!

 

2.Gdzie w Warszawie można go kupić?? :modlitwa:

 

Oleje Petro-Canada można kupić lub wymienić w punkcie wymiany oleju na Burakowskiej 14 w Warszawie (niedaleko serwisu BMW Zaleski).

 

Są dostępne oleje z beczki na litry:

- Duron syntetic 5W40 za 25zł/l

- Duron XL (pól-syntetyk) 10W40 za 18zł/l

- Duron mineralny

 

Są też konfekcjonowane oleje w 4l i 1l opakowaniach, troszkę droższe niż z beczki.

 

Wymiana oleju 10zł.

 

Poza tym inne oleje i płyny (do skrzyń, wspomagań, hamulców itd.)

 

Właśnie zapodałem mojemu TDS'owi Durona XL, mam nadzieję, że będzie zadowolony ;-)

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.